מנכ"ל שלמה ביטוח: "ענף הביטוח הגיע להיקפים גדולים ולהצלחה בזכות הסוכנים"

בדבריו תקף אורי אומיד גם את החברות ש"דורכות על עמלות הסוכן"; כמו כן, נערך באירוע גם טקס סוכנים מצטיינים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

שלמה ביטוח ערכה בתחילת השבוע את האירוע השנתי של 'מועדון ה־100', הסוכנים המובילים של החברה. את האירוע ליווה קונספט ביתי, מתוך היותה של החברה "הבית הטוב ביותר לסוכני הביטוח". לאירוע הגיעו עתליה שמלצר נשיאת קבוצת שלמה, אסי שמלצר יו"ר קבוצת שלמה, עפרה רייף־שמלצר וישראל רייף יו"ר אפקון, הנהלת ועובדי החברה ו־100 הסוכנים של מועדון ה־100, איתם הגיעו נשיא לשכת סוכני ביטוח סו"ב ליאור רוזנפלד, ממלא מקומו סו"ב ליאור הורנצי'ק, יו"ר הוועדה לביטוח כללי בלשכה סו"ב ישראל גרטי ויו"ר ועדת תקנון בלשכה סו"ב אורי צפריר.

במסגרת האירוע ערכה החברה את טקס הסוכנים המצטיינים המסורתי והעניקה את אות סוכן השנה לשנת 2018 לטוביה הרץ; אות סוכנות השנה לדוד כהן, ביטוח דרום יהל; אות סוכן השנה בענף הרכב למוטי צידון, קרסו; אות סוכן השנה בענף הדירות ליורם זילברמן; אות הסוכן העסקי לענר אדרי, כרמים סוכנות לביטוח; אות פריצת השנה לורד וייסלר גנץ וסוכנויות הזהב לשנת 2018 – אלכס צ'רנומורדיק, אליפים סוכנות לביטוח ושלומי קוך, קפלן נעים סוכנות לביטוח.

אסי, עתליה וטובי שמלצר | צילום: שי שבירו

שותפות אמיתית

אורי אומיד, מנכ"ל שלמה ביטוח בירך את חברי מועדון ה־100 ואמר "באוגוסט 2013 , לפני שש שנים, נולד הרעיון של 'מועדון ה־100'. אנחנו שותפים ליעדים. כל אחד מצדו, החברה והסוכן, מתמודדים עם היעדים חודש־חודש. מבחינתנו זו שותפות אמיתית. כולנו יודעים שענף הביטוח בישראל הגיע להיקפים גדולים ולהצלחה, כל זאת בזכות הסוכנים".

בדבריו תקף את החברות המסורתיות המוכרות גם בצורה ישירה ואמר: "מה שכנראה יקרה, זה שיותר ויותר סוכנים שמקטינים להם את ההכנסה מתחרות מבית, פשוט יתאגדו כדי להקטין את ההוצאות שלהם ויגיעו למקומות שקוראים להם סוכנויות, ואותה חברה שחשבה להקטין את ההוצאות שלה דרך זה שהיא דרכה על העמלה של הסוכן, תקבל אותם ביותר יקר ולא רק ברכב – בדירות, בעסקים, בסיכונים. כי היא תקבל אותם דרך הסוכנויות".

טובי שמלצר, משנה למנכ"ל שלמה ביטוח ביקש מהסוכנים "לשמור על חברות סוכנים". עוד אמר: "'מועדון ה־100' הפך להיות חלק משמעותי מאוד בפעילות החברה, וחברי המועדון הפכו להיות חוד החנית של הסוכנים שלנו. שנת 2018 הייתה שנה טובה ומוצלחת ביותר בתולדות החברה, וזה בזכות של כל מי שיושב פה. אני שמח וגאה שכל שנה, בחגיגת האירוע, אנחנו מספרים על התכניות ועל השיפור בהשיגי החברה. מקווה שבעזרתכם נמשיך לספר על זה גם בשנים הבאות".

האירוע השנתי נערך באולמי "ואלי" בכפר סבא, במהלכו נהנו הסוכנים מארוחת ערב חגיגית ומופעה של קרן פלס.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email