מנכ״ל הלשכה: ״תוקם שלוחה של המכללה לפיננסים וביטוח בירושלים״

כ-110 סוכנים וסוכנות הגיעו לכנס מחוז ירושלים הראשון לקדנציה זו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ-110 סוכנים וסוכנות הגיעו לכנס מחוז ירושלים הראשון בקדנציה זו, שהתקיים ביום שני בבוקר במתחם "יס פלאנט" בירושלים.

את הכנס, שנערך בשיתוף עם חברת איתוראן, ארגנה יו"ר סניף ירושלים סו"ב טליה נוימן, בסיועם של סו"ב שלומית לפידות וסו"ב מישל בינוביץ', חברי ועד הסניף. בכנס התארחו בכירים בלשכה בראשות הנשיא ליאור רוזנפלד והמנכ"ל רענן שמחי.

מימין: טליה נוימן, רחל כבודי ושמואל אשורי

את יום העיון המקצועי פתח יו"ר המחוז סו"ב שמואל אשורי בדברי ברכה ועדכון המשתתפים לגבי תכניות המחוז. סו"ב ישראל גרטי, יו"ר הוועדה לביטוח כללי בלשכה, דיבר על התנהלות נכונה בנזקי מים. שחר שירצקי מאיתוראן דיבר על חידושים טכנולוגיים של החברה בכלי הרכב. סו"ב יובל ארנון, חבר המועצה הארצית, הרצה על ניהול הסוכנות והתמקדות בטיפול הלקוח הרווחי ביותר, כיצד לשמר אותו ולחזק את הקשר מולו עם צוות המשרד.

סו"ב עוזי ארגמן, יו"ר ליסו"ב, סיפר לנוכחים על פעילות סוכנות הביטוח של הלשכה לטובת ביטוחים משתלמים לסוכני הביטוח חברי הלשכה. סו"ב רחל כבודי, יו"ר הוועדה ליחסי ציבור וקשרי חוץ בלשכה, סיפרה על תכניות הוועדה לקידום מיתוג סוכן הביטוח.

סו"ב עופר חורש, חבר ועד סניף ירושלים, דיבר על הכדאיות במכירת ביטוח סיעודי. סו"ב אבשלום מושקוביץ, חבר הנהלת MDRT ישראל, סיפר על פעילות הארגון בארץ ובחו"ל והמליץ לסוכנים להצטרף אליו.

נשיא הלשכה, קיים שיחה חופשית עם המשתתפים על סוגיות שונות ופעילות הלשכה בהן. ד"ר יאיר ברזילי, אורטופד מביה"ח שערי צדק, סיפר על ניתוחי גב באמצעות רובוטים.

סו"ב נוימן, יו"ר סניף ירושלים, סיכמה את הכנס והודתה למשתתפים. בין היתר, אמרה נוימן: "סוכן הוא עמוד השדרה של הלקוח: הוא החוט המקשר בין ההווה לעתיד. הוא עמוד התווך בין הלקוח לחברת הביטוח. הוא בעל גמישות חשיבתית למציאת פתרונות. ואיתו הלקוח מרגיש איתן ויציב במיוחד כשנתקל בשינויים ובקשיים".

לאחר הכנס נפגשו חברי ועד המחוז בראשות אשורי עם נשיא הלשכה ומנכ"ל הלשכה לשיחה על המשך הפעילות של כנסי מחוז ירושלים. לדברי אשורי, הנושא המרכזי היה קידום הקמת שלוחה של המכללה לפיננסים וביטוח בירושלים, אותו הבטיחו רוזנפלד ושמחי.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email