שמחי: "היה לי הכבוד והעונג לעבוד עם שני נשיאים ולסייע להם להוביל את הלשכה להצלחה"

לאחר 5 שנים בתפקיד מנכ״ל לשכת סוכני ביטוח, רענן שמחי, הודיע השבוע לוועד המנהל על סיום תפקידו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לאחר 5 שנים בתפקיד, מנכ״ל לשכת סוכני ביטוח, רענן שמחי, הודיע לוועד המנהל על סיום תפקידו. שמחי יכהן בתפקידו עד לאחר כנס אלמנטר באילת שיתקיים בחודש נובמבר.

נשיא הלשכה, סו"ב ליאור רוזנפלד, הודה לשמחי על תרומתו הרבה והחשובה למען ציבור סוכני הביטוח בישראל. ״לשכת סוכני ביטוח בישראל מוקירה ומעריכה מאוד את פעילותו של רענן לאורך השנים, בבניית ושדרוג מטה הלשכה והמכללה ל'פיננסים וביטוח' והצעדתם להישגים רבים. אני באופן אישי מודה לרענן על מקצועיותו ונאמנותו, הובלנו את הלשכה בשנתיים האחרונות להצלחות בתנאים מאתגרים ולא פשוטים ואנחנו נשארים חברים טובים. אני מאמין כי דרכנו עוד יצטלבו בהמשך הדרך״.

רענן שמחי עם ליאור הורנצ'יק ורוזנפלד | צילום: באדיבות הלשכה

רענן שמחי, המנכ״ל היוצא, אמר: ״אני מסיים בסיפוק רב את עבודתי בלשכה. לאחר 5 שנים מאתגרות הגעתי לכדי מיצוי, אני מודה לנשיאי הלשכה סו"ב אריה אברמוביץ וסו"ב ליאור רוזנפלד על האמון ושיתוף הפעולה המצוין. זכיתי לעבוד עם סגני וממלאי מקום נשיא, ראשי וועדות, מחוזות וסניפים, חברי ועד מנהל ומועצה ארצית – אנשים מיוחדים, בעלי שיעור קומה שתורמים רבות מזמנם למען ציבור סוכני הביטוח בישראל. לאחר תהליך חפיפה מסודר אעביר את המקל למחליפי שייבחר בשבועות הקרובים. ברצוני לשוב ולהדגיש את שיתוף הפעולה לו זכיתי משני נשיאי הלשכה תחתם עבדתי ולאחל הצלחה רבה לנשיא המכהן בהמשך דרכו".

בין פעולותיו במהלך השנים, שמחי שדרג את המערכות הטכנולוגית בלשכה, הקים אתר אינטרנט חדש, מערכת CRM חדשנית, פיתח עבודה מתקדמות והוביל את מעבר הלשכה למשרדיה החדשים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email