מנציחים את נשיא הלשכה לשעבר, יוסי מנור ז"ל

כנס אילת ייקרא על שמו של נשיא הלשכה לשעבר; עמותת "יד תמר" העניקה תעודת הוקרה לבתו של מנור
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לשכת סוכני הביטוח ההחליטה כי כנס אילת הארצי של הלשכה, שיתקיים בין 21-24.11.22, ייקרא על שמו של נשיא הלשכה לשעבר, יוסי מנור ז"ל, שנפטר בחודש מאי השנה.

כמו כן, נמסר שבכנס הלשכה באילת יוענק לראשונה אות הנשיא לסוכנת/סוכן מעוררי ההשראה לשנת 2022. בימים הקרובים יופץ התקנון המזכה בפרסים.

סו"ב לבקוביץ' (מימין) וקרן, בתו של יוסי מנור | צילום: חמי מרקוס

תרם מהידע שלו ומזמנו

מנור שימש כנשיא לשכת סוכני הביטוח במשך שש שנים רצופות (2001-2007), והיה מוערך מאוד בענף הן בזכות הידע הנרחב המקצועי שלו והן בזכות אישיותו. בין השנים 2014 ל-2016 כיהן כיו"ר MDRT ישראל וקידם את ישראל בארגון העולמי היוקרתי. בשנתיים האחרונות שימש בתפקיד הבינלאומי הבכיר כיו"ר המטה אזורי של אירופה ואוקיאניה בארגון MDRT וכחבר ועדת ההיגוי של לשכות הסוכנים באירופה.

לצד פעילותו הענפה בעולם הביטוח, היה מנור אדם נדיב ותרם מהידע שלו, מזמנו ומכספו, למי שנזקקו לכך. אתמול (ד') קיימה עמותת "יד תמר" טקס הוקרה למחלימים ומתנדבים בעמותה. סו"ב ורדה לבקוביץ היא אחת המתנדבות הוותיקות והבולטות בעמותה. "האירוע התקיים במיני ישראל וכלל אירועים לילדים וטקס הוקרה למצטיינים", היא מספרת. "ההתנדבות שלי בעמותה ובכלל, היא קיום בקשה של אימי קלרה ז"ל, לסייע לחולים שהפרוטה לא מצויה בכיסם קל וחומר בשעת משבר לטפל ולממש את זכויותיהם.

"בזמן ההתנדבות הבנתי שנושא הפנסיה והמיסוי נדרש גם למימוש זכויות החולה, פניתי ליוסי מנור חברי, והצלחתי לגייסו לעמותה. אתמול ניתנה לי הזכות להעניק לקרן, בתו של יוסי, את תעודת ההצטיינות שלו. על במת הטקס נכחו גם רעייתו וחתנו.

"להתנדב זו זכות, ומי שחווה את המחלה במשפחתו מכיר את הצרכים ואת החוקים. ידע הוא כוח ולכן חובה להעביר אותו לחולה", אומרת לבקוביץ'.

חברות הביטוח הראל, מגדל, חברת ima, פמי פרימיום ותורמים פרטיים סייעו כלכלית להצלחת האירוע.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email