מסכמים תקופה בכנס מחוז השרון

140 סוכנים וסוכנות הגיעו לכנס המקצועי וכנס הבחירות של מחוז השרון שהתקיים ביום חמישי לפני שבועיים ב"בית הידידות" בנתניה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ־140 סוכנים וסוכנות הגיעו לכנס המקצועי וכנס הבחירות של מחוז השרון. הכנס התקיים ביום חמישי לפני שבועיים ב"בית הידידות" בנתניה בשיתוף עם חברת איילון לביטוח. את הכנס פתח סו"ב דניאל קסלמן, יו"ר מחוז השרון, שגם מתמודד על התפקיד לקדנציה נוספת. אחריו בירכו את המשתתפים גם סו"ב יוסי אנגלמן, יו"ר סניף נתניה, סו"ב צביקה גופר, יו"ר סניף חדרה וסו"ב מולי זליג, יו"ר סניף פ"ת.

את החלק המקצועי פתח דורון שבתאי, מנהל אגף שיווק ומכירות ב"איילון חברה לביטוח", שדיבר על עתיד איילון ואיך ישתלבו בו סוכני הביטוח.

עו"ד ליאור קן דרור, יועץ משפטי לחברי מחוז הצפון, הרצה על אובדן כושר עבודה בהיבט המשפטי והציג עדכונים ודוגמאות לפסיקה בתביעות בנושא.


יום העיון במחוז השרון

עו"ד ג'ון גבע, יועץ משפטי למחוז תל אביב והמרכז, הרצה על "טיפים מעשיים בנושא יורשים ומוטבים בפוליסות ביטוח".

עוד הוצג המרכז לתכנון משכנתאות של לשכת סוכני ביטוח בידי סו"ב יוסי ורסנו, יו"ר תת הוועדה לפיננסים, וראשי החברות השותפות במיזם עם הלשכה – שחר כרמון, מנכ"ל פריים ואייל בילו, מנכ"ל מנטה.

לאחר מכן, הוצגו בפני המשתתפים המועמדים לתפקיד יו"ר מחוז השרון – סו”ב קסלמן, וסו”ב משה בן פורת, שהציגו את מצעם וקראו למשתתפים לבחור בהם.

מיד לאחר הארוחה הוצגו המועמדים לנשיאות לשכת סוכני ביטוח – סו”ב ליאור רוזנפלד וסו”ב אורי צפריר, שסיפרו על מצע הבחירות שלהם. הכנס הסתיים ב"שיחה חופשית" של הנוכחים עם סו"ב אריה אברמוביץ, נשיא לשכת סוכני ביטוח, ופרידה של המחוז ממנו.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email