מסלול עוקף סוכן? מגדל משיקה שירות און ליין לרכישת ביטוח דירה

בתגובה למהלך אמר נשיא הלשכה: "מניח שציבור סוכני הביטוח מספיק חכם וישקול את צעדיו. צמיחה בענף ביטוח כזה או אחר יכולה להתממש רק באמצעות סוכני ביטוח". מגדל: "נדבך נוסף בחדשנות הדיגיטלית ובהנגשת שירותי ומוצרי החברה עבור הלקוחות והסוכנים"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מגדל חברה לביטוח השיקה באתר שלה שירות לרכישת ביטוח דירה אונליין, המאפשר לרכוש ביטוח ישירות באתר החברה עבור מבנה, תכולה, מבנה למשכנתא או ביטוח משולב.

בהודעתה על השקת השירות, מסרה מגדל כי מטרתו היא "להקל על הלקוחות והסוכנים בתהליך ההצטרפות לביטוחי הדירה של מגדל, תוך קיצור משך התהליך לדקות בודדות בלבד. כמו בכל תהליך מכירה של מגדל, הוקמה תשתית שיתוף פעולה שתאפשר ללקוחות להצטרף לביטוח הדירה ישירות מהנכסים הדיגיטליים של סוכני הביטוח, כך שהמהלך מקל גם על עבודת הסוכנים מול לקוחותיהם".

מכירה ישירה

בלשכת סוכני הביטוח דוחים את גרסת מגדל שהשירות מיועד לסוכניה. נשיא הלשכה סו"ב שלמה אייזיק אמר בתגובה לפרסום: "אני מקווה שחברת מגדל שקלה היטב את צעדיה ואני מניח שציבור סוכני הביטוח מספיק חכם וישקול את צעדיו. צמיחה בענף ביטוח כזה או אחר יכולה להתממש אך ורק באמצעות סוכני ביטוח בעלי רישיון, ולא מוקדנים שמטפלים בשיחות נכנסות".

הפרסום של מגדל ללקוחותיה. צילום מסך מתוך אתר מגדל

עוד נמסר כי "על מנת לבצע את רכישת הביטוח אונליין, יש להיכנס לאתר, למלא פרטי התקשרות, לעדכן פרטים על ההיסטוריה הביטוחית, כגון תביעות קודמות, ולבסוף לאשר את ההצהרה. המערכת תמליץ על 2-3 הצעות ביטוח מתאימות. פרטי כל אחת מההצעות מוצגים בצורה קלה ונוחה. בשלב הצעת המחיר ללקוח תוצג פרמיה חודשית. עם השלמת התהליך הדיגיטלי, פוליסת הביטוח מופקת מידית ויישלח מייל עם כל פרטי הפוליסה".

ליאור רביב, משנה למנכ"ל מגדל ביטוח, מנהל חטיבת הלקוחות וערוצי ההפצה, מסר: "כיום בכל תחומי החיים יש הסטה של פעילות מכירות לדיגיטל. תהליך המכירה שנבנה שהוא המתקדם והפשוט בענף נבנה כך שניתן יהיה להציגו בכל אתרי הסוכנים. מגדל מתחזקת מאות אתרי מכירה לסוכנים כולל ממשק ידידותי לסוכן לאיסוף לידים מהאתר שנבנה עבורו ישירות למייל של הסוכן.

המכירה מתבצעת באתר מגדל ובאתרי הסוכנים באותו תעריף ובעמלה מלאה, כך שלסוכנים ניתנת האפשרות להגדיל את הכנסתם ולהתחרות עם כל החברות הישירות ואתרי המכירות הדיגיטליים.

ליאור רביב | צילום: באדיבות מגדל

"אנחנו משוכנעים שסוכנים רבים ידעו לנצל את המערכת להגברת המכירות אצלם ולהיות נגישים ללקוחותיהם גם בדיגיטל".

לדברי יואב נשיא, מנהל מחלקת דיגיטל במגדל ביטוח: "לאחר חודשי עבודה מאומצים, אנחנו שמחים להשיק בימים אלה תהליך רכישת ביטוח דירה אונליין עבור סוכני החברה ולקוחותיה. התהליך הנוח והממשק הידידותי מהווים נדבך נוסף בחדשנות הדיגיטלית ובהנגשת שירותי ומוצרי החברה עבור הלקוחות והסוכנים ואנו נמשיך במאמצינו להפוך תהליכי מכירה נוספים למקוונים".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email