מסע העשרה ארצי לסוכני איילון

סבב ארצי של הדרכות מקצועיות לסוכני החברה הגיע לסיומו. מנכ"ל איילון: "אנו משקיעים בקידום המקצועי של סוכני החברה ומעניקים להם כלים להתמודדות עסקית וטכנולוגית"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

איילון חברה לביטוח השלימה לקראת הפסח מסע ארצי להעשרת סוכני החברה במידע עדכני וההדרכות בתחומי ביטוח חיסכון לטווח ארוך ובתחום הבריאות.

מהחברה נמסר, כי סבב ההדרכות המקצועיות, עליו שקד תחום פיתוח והדרכות סוכנים באגף שיווק ותקשורת של איילון, ארך חודש ימים והשתתפו בו מאות מסוכני החברה, ממחוזות תל- אביב, מרכז, חיפה והצפון, ירושלים וסניף נתניה. ד"ר נאוה ניב־סרודיו, ראש אגף הבריאות באיילון, סקרה את יתרונות מוצרי הבריאות של איילון ושיתפה את הסוכנים במהפך שבוצע בתחום השירות באגף; איתמר פרבשטיין, ראש אגף חיסכון לטווח ארוך בחברה עדכן את הסוכנים במוצרי החיסכון וביטוח החיים המובילים שמציעה איילון לסוכניה לשווק למבוטחי החברה; דורון שבתאי, ראש חטיבת המכירות, סקר את פעילות חטיבת המכירות ואת ארגז הכלים הייחודי שמעמידה איילון לסוכניה.

עודד צ'סרקס ואסף חגיי פריי הציגו את המיזם המשותף עם איילון ולשכת סוכני ביטוח, זוכה פרס החדשנות לשנת 2017, לביצוע ביטוחים מורכבים באמצעות "לוידס"; ואורי פלג, ראש אגף ציות, בקרה ורגולציה הציג בפני הסוכנים את ההשלכות האופרטיביות המתחייבות מצו איסור הלבנת ההון.

סוכני איילון זכו גם להרצאות העשרה מרתקות – ביניהן, מפי הפרשן לענייני ערבים של וואלה, אבי יששכרוף, מיוצרי הסדרה "פאודה". יששכרוף חשף בפני סוכני איילון סודות מאחורי הקלעים של הסדרה המצליחה שכתב יחד עם השחקן ליאור רז וסקר את ההתפתחויות האחרונות בשטחים.

מנכ"ל איילון, אריק יוגב, הבהיר כי "איילון משקיעה לאורך השנה בקידום המקצועי של סוכני החברה ומקפידה להעניק להם כלים להתמודדות עסקית וטכנולוגית. אין לנו ספק כי הדרכות אלו, כמו כלל ההשקעה שלנו בטיפוח והעמקת הקשר עם סוכני החברה, הם נדבך חשוב בפיתוח הקשר העסקי של הסוכנים עם איילון ואנו נמשיך להשקיע ולפתח קשר זה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email