מספר שיא בקרב משתתפי כנס מחוז השפלה

כ־160 סוכנים וסוכנות השתתפו בכנס מחוז השפלה הראשון לקדנציה זו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ־160 סוכנים וסוכנות השתתפו בכנס מחוז השפלה הראשון בקדנציה זו. “מדובר במספר שיא. זו היענות מדהימה”, אומרת סו”ב ג’ינה פלד, יו”ר המחוז ל”ביטוח ופיננסים”.

יום העיון התקיים ב"סינמה סיטי" שבראשון לציון ונערך בשיתוף חברת "איתוראן". את הכנס הנחתה הקריינית נטלי רותם.

סו"ב פלד, יו"ר המחוז, פתחה את הכנס בדברי ברכה ותודה על שהסוכנים בחרו בה לקדנציה נוספת כיו"ר המחוז. היא סיפרה על שיתוף הפעולה ההדוק בינה לבין ראשי הסניפים במחוז, וקראה לסוכנים להמשיך להגיע בהמוניהם לימי העיון ולהזמין גם סוכנים שאינם חברי הלשכה כדי שייחשפו לתכנים ולפעילותה. את דבריה סיימה בציטוט: "אתגרים הם מה שעושים את החיים מעניינים; להתגבר עליהם – זה מה שעושה את החיים משמעותיים".

שבי, דיאמנט, פלד, לבהר והוד

לאחר מכן הציגו עצמם יו”ר הסניפים: סו"ב משה לבהר, יו"ר סניף ראשון לציון; סו"ב אבי שבי, יו"ר סניף אשדוד־אשקלון; סו"ב ישראל דיאמנט, יו"ר סניף רחובות־נס ציונה; סו”ב אודי הוד, יו"ר סניפים ומחוזות של הלשכה, שהיה בעבר יו”ר מחוז השפלה, נשא גם הוא דברים.

בכנס הודיע סו”ב לבהר כי סוכני המחוז מתבקשים לענות על סקר נושאים, שעות ביום ועוד, שחשובים להם במסגרת ימי העיון שיערוך המחוז. הסקר נשלח לסוכנים בתחילת שבוע זה.

שחר שירצקי, משנה למנכ"ל "איתוראן", סיפר על חידושים מהשטח בחברה; עו"ד ג'ון גבע, יועץ משפטי למחוז תל אביב
והמרכז, סיפק טיפים מעשיים בנושא הסוכן והעמלה, הכסף והלקוח.

אסף חגאי־פריי, מומחה לביטוח כללי, סיפר על מיזם הלוידס המהווה גשר לשווקים הבינלאומיים. איציק בן ארויה, יועץ פנסיוני, דיבר על "הטיפול בלקוח לפני, במהלך ולאחר הפרישה, היבטי מיסוי והטיפול בקופות הפנסיות וניהול הנכסים הפיננסיים".

לאחר הפסקת קפה, הרצתה עו"ד איילת ערוסי, מנהלת שיווק והדרכה בתחום בריאות ב"מנורה מבטחים" על סוגיית התרופות המיוחדות, תרופות בהתאמה אישית ועוד.

עו"ד עדי בן אברהם, יועץ משפטי של הלשכה, הציג בפני הסוכנים את "ביטוח אכ"ע החדש, יתרונות וחידושים והשוואה בין החברות השונות".

סו"ב איגור מורי, יו"ר ועדת הבריאות והסיעוד דיבר על ההזדמנות של הסוכנים להיכנס לביטוח סיעודי לאחר פקיעת תוקף הביטוחים הקולקטיביים בהרצאה תחת השם: "ביטוח סיעודי, להרים את הכסף מהרצפה".

סו"ב ליאור רוזנפלד, נשיא לשכת סוכני ביטוח, קיים שיחה חופשית עם הסוכנים והסוכנות בסוגיות שמציקות להם וסיפר על פעילויות הלשכה.

לסיכום אומרת פלד: "נקיים ימי עיון גם באשדוד וברחובות, כדי שגם הסוכנים שם יגיעו בקלות לכנסים. ימי העיון חשובים לסוכנים ומחזקים את הידע ומעניקים להם כלים מעשיים. בנוסף לימי העיון אני מתכננת לקיים סדנאות מרוכזות לסוכנים בנושאים בוערים, בהתאם למה שיעלו ממצאי הסקר ששלחנו".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email