מספר שיא של משתתפים ביום העיון של מחוז השרון

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

למעלה מ-150 סוכנים וסוכנות הגיעו ליום עיון של מחוז השרון, שנערך השבוע במלון דן אכדיה בהרצליה, בשיתוף שגריר פוינטר. בדברי הפתיחה דיבר יו"ר מחוז השרון דניאל קסלמן על שיפור השירות לסוכן, הקשר בין הלשכה לסוכנים, עדכון הסוכנים באמצעות סמסים, הפעלת המסלקה, הכוונת הסוכן לרישום למסלקה.

"הזכרתי גם את הקמפיין של שוקה האמיתי והצגתי את הסוכן שמגלם את שוקה אורן איילון, חבר סניף השרון, שכיבד אותנו בנוכחותו. הדגשתי גם את החשיבות בהשתתפות בכנס האלמנטרי הקרוב באילת".

יו"ר הוועדה לביטוח כללי אריאל מונין סקר את פעילותה של הוועדה האלמנטרית, בדגש על תחום פוליסות הרכב ונזקי מים. מאיה נתנה הרצאה מקצועית על פוליסות ביטוח אחריות מקצועית לסוכני ביטוח עכולל טיפים מקצועיים ותביעות כנגד סוכנים.

עו"ד מאיה רבינוביץ מנהלת מדור חיתום דירקטורים וחבויות באיילון חברה לביטוח נתנה הרצאה מקצועית ומקיפה על ביטוח אחריות מקצועית וטיפים מקצועיים לסוכני הביטוח, כולל דוגמאות לתביעות נגד סוכנים ובחירת הפוליסה הנכונה.

אחריה סיפר שמעון גליל, סמנכ"ל שיווק ומכירות בחברת שגריר פוינטר על החידושים במרכזי השירות של החברה. הפרשן הצבאי רון בן ישי הרצה על צבא וביטחון ועל לקחי מבצע צוק איתן. לאחר בינינו לבין עצמנו עם נשיא הלשכה אריה אברמוביץ התקיימה ארוחת צהריים והרמת כוסית לקראת השנה החדשה, ויו"ר סניף פתח תקוה מולי זליג חתם בברכת חג לסוכנים ולמשפחותיהם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email