מספר שיא של 140 סוכנים וסוכנות בכנס מחוז השפלה

סו"ב ג'ינה פלד, יו"ר המחוז, אמרה כי "מדובר במספר שיא של סוכנים בכנסי מחוז השפלה"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ-140 סוכנים וסוכנות ביטוח השתתפו בכנס מחוז השפלה שהתקיים ביום שני השבוע במתחם ה-VIP של הסינמה סיטי בראשון לציון. "מדובר במספר שיא של סוכנים בכנסי מחוז השפלה", אמרה סו"ב ג'ינה פלד, יו"ר המחוז.

בכנס נכחו גם סו"ב שוש כהן, סגנית נשיא הלשכה ושלושת המתמודדים על תפקיד הנשיא – סו"ב אורי צפריר, מ"מ נשיא הלשכה, סו"ב ליאור רוזנפלד, יו"ר סניף חיפה, וסו"ב מוטי דהרי. בנוסף השתתפו גם סו"ב אודי הוד, יו"ר סניף רחובות-נס ציונה וסו"ב אורי ששון, יו"ר סניף ראשון לציון, שותפיה של פלד למחוז.

הכנס התקיים בשיתוף פעולה עם קבוצת שגריר, ויובל שיבר, מנהל קשרי לקוחות של שגריר, סיפר לנוכחים על קשרי שגריר עם סוכני הביטוח.

איציק בן ארויה, יועץ פנסיוני, העביר הרצאה מעמיקה בה ערך השוואה ערכית וכמותית בין קרן פנסיה לביטוח מנהלים ועל החשיבות של התאמה אישית של החיסכון הפנסיוני ללקוח.

חנה שילה, מנטורית ומאמנת למנהלים ועסקים הרצתה על סגנונות תקשורת אפקטיביים בעסק, ואיך יכול הסוכן להשתמש בסגנונות השונים כדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר.

יאיר בן דוד מחברת טריא לאשראי P2P סיפר על פתרונות אשראי וחיסכון נזיל לטובת חברי הלשכה.

חני שפיץ, יועצת לניהול סיכונים דיברה על ההשלכות של רפורמת ביטוחי הבריאות על הענף.

עמוס גואטה, אודי הוד, אורי צפריר, ג'ינה פלד ואריה אברמוביץ

סו"ב יובל ארנון, יו"ר הוועדה לביטוח פנסיוני בלשכה, העמיק בהרצאתו על החשיבות של בדיקת הצרכים של הלקוח, איך להתנהל במסגרת המוצרים השונים ולדעת מה בסופו של דבר מוכרים ללקוח.

סו"ב אריה אברמוביץ, נשיא לשכת סוכני ביטוח, קינח את המפגש בשיחה חופשית עם קהל הסוכנים, ועדכן אותם בסוגיות האחרונות בהן מטפלת הלשכה.

פלד סיפרה כי "זו הייתה חוויית לימוד שונה עבור הסוכנים לעומת מה שהיו רגילים בעבר, וקיבלתי הרבה פידבקים מהסוכנים. ההרצאות היו מקצועיות לעילא והנושאים נגעו ישירות לעולמו של הסוכן ותרמו לעבודתו השוטפת. הסיפוק שלי הוא בכך שהסוכנים היו מאוד מרוצים והם מוקירים את מה שאני עושה עבורם".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email