מספר שיא של 150 סוכנים צעירים בכנס הפנסיוני

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

פעילות הוועדה לסוכנים צעירים בלשכה, בראשות דביר רפ, שנעשתה לקראת הכנס באילת, יחד עם הסוכנת הצעירה לילך מיטרני, הניבה פירות יפים. מספר שיא של כ-150 סוכנים וסוכנות צעירים וצעירות הגיעו לכנס.

נוכחות הצעירים והצעירות הורגשה גם במסדרונות המלון, בברים ובהרצאות, שם אפשר היה לראות קבוצות צעירים וצעירות מחליפים חוויות.

מעיין משיח

מיכל פלג, סוכנת ביטוח מזה 4 שנים, עצמאית בבית הסוכנים אקוויטי בפתח תקווה, שיתפה מרשמיה: "אני פעם ראשונה בכנס באילת, והחוויה מדהימה. אני לומדת המון דברים ומכירה הרבה אנשים חדשים".

אורטל שמש ברקי, סוכנת עצמאית מזה 5 שנים בבית הסוכן סיני בפתח תקווה: "מאוד נהניתי גם מהתכנים וגם מהחברה. אשמח אם בפעמים הבאות ההרצאות, בעיקר לצעירים, יהיו ארוכות יותר וברזולוציה גבוהה יותר. כדאי גם להביא סוכנים צעירים שירצו על הדרך שעשו".

"היו תכנים מעניינים וטוב שהיו מושבים מיוחדים לצעירים", סיפר אור סהר, סוכן ביטוח מזה 8.5 שנים ממשרד סהר שחם בבאר טוביה. "אבל עיקר התועלת וההנאה היו מהמפגשים עם סוכנים וסוכנות צעירים אחרים; אנחנו מדברים ולומדים אחד מהניסיון של השני, להיות חלק מהקבוצה של סוכני הביטוח ולא רק להשקיף מהצד".

אור סהר

מעיין משיח, סוכנת מזה שנתיים וחצי, עצמאית מאזור: "היה מרגש ומהנה. ממליצה לשנות קצת את הקונספט במושבים לצעירים, עם מרצים שמדברים יותר בגובה העיניים, ותכנים יותר קלים".

יוסי אנגלמן, יו"ר סניף נתניה ויוזם מועדון הסניורים, הוסיף כי היו מפגשים פוריים בין סוכנים ותיקים לבין צעירים, שאולי אף יבשילו לשיתופי פעולה עסקיים. עוד לדבריו, סוכם כי בוגרי סדנת פריצת דרך הראשונה, יפעלו כמנטורים עבור סוכנים צעירים בהתאם לנושאים בהם הם מתמחים: "כל צעיר יחבור למבוגר, וכל צעיר יוכל לשאול את המנטורים שאלות בתחומיהם ולהיעזר בניסיון ובידע שלהם".

רפ סיכם: "למדנו מהכנס ונשקיע ונשפר גם את התכנים לצעירים בכנסים הבאים".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email