מעבדות לחרות – מהחמצה למיצוי

סו"ב מירב ג'והן, יו"ר הוועדה הבינדורית בלשכה, על השינויים הגדולים בעולם הביטוח. "רק סוכנים שיאמצו את מודל שיתופי הפעולה יוכלו להנות מהמשך תזרים כלכלי, ולא יוותרו מאחור"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

חג הפסח הינו אחד משלושת הרגלים, אשר מזוהה עם  סיפור יציאת מצריים ויציאה מעבדות לחרות. גם בעולם הצומח ישנה התחדשות, פריחה ולבלוב, והשם חג האביב מעיד על המשמעות החקלאית של חג הפסח, שחל בעונת האביב ואשר בו מתחילים את קציר התבואה הראשון – וליתר דיוק: את קציר השעורים – חלק מעדות המזרח נוהגות אף לברך בברכת "שנה ירוקה" בחג הפסח.

לחג הזה יש המון סימבוליות ואנשים רבים מאמצים אותם לחייהם, בין אם בין אדם לאדם, בין אדם לילדיו, למשפחתו, ובין אם בעסקיו הפרטיים.

חברי הוועדה הבינדורית. צילום: באדיבות לשכת סוכני הביטוח

אני ברשותכם אעשה את האנלוגיה לעסק הפרטי שלנו סוכני הביטוח –  זה זמן נהדר לעשות ניעור שורות ולאוורר את מה שלא נחוץ ולאמץ את מה שצריך. אז אם ברוח החג עסקינן –

"חמץ ומצה"

חמץ מלשון החמצה ומצה מלשון מיצוי. יש אפשרות שאדם יחמיץ את כל חייו ולעומת זה יש אפשרות שאדם ימצה את כל חייו על הצד הטוב ביותר.

חמץ –  כְּשֵׁם שֶׁאֲנִי מבְּעֵרֵת חָמֵץ מִבֵּיתִי וּמֵרְשׁוּתִי
כָּךְ אַבָעֶר אֶת כָּל הַחְמָצוֹתַי
שֶׁהֶחְמַצְתִּי בְּשָׁנָה זוֹ וּבְשָׁנִים אֲחֵרוֹת
בְּתוֹךְ נָהָר הָאֶפְשָׁרֻיּוֹת הָרָחָב הַזּוֹרֵם
שֶׁהַכֹּל בּוֹ זָמִין וּמָהִיר וּמֵרוֹבֶּה

מצה – אַתָּה שֶׁעָשַׂנִי דַּוְקָא מֵהַדּוֹר הַזֶּה
שֶׁבּחירוּת בּוֹ רָבוֹת מֵהַכִיל
שֶמְכָרַנִי לַפִּצּוּל וְלַצּוֹרֵךְ לִהְיוֹת
בְּכָל זְמַן

סוכנים ותיקים יקרים – בואו נהיה בצד שימצה את חייו ועסקיו, שידע לזהות הזדמנויות וייקח אותם בשתי ידיו – יעשה ויצליח ויחיה את חייו בצורה המיטבית עבורו ועבור עסקו.

אנו לקראת שינויים גדולים בעולם הביטוח ורק סוכנים שיאמצו את מודל שיתופי הפעולה יוכלו להנות מהמשך תזרים כלכלי, ולא יוותרו מאחור.

כיו"ר הוועדה הבין דורית אני קוראת לכם לבוא להיות חלק מהפרויקטים שלנו.        

מטרת הוועדה לקשר בין הדור הוותיק והדור הצעיר, לרקום שיתופי פעולה פוריים עסקיים, לזהות הזדמנות להשביח את הכנסות שני הצדדים, ותוך כדי התהליך מחזקים את הקשר עם הלקוחות, דואגים להם לכיסויים הביטוחיים הנכונים להם נכון להיום, ומעשירים את הידע המקצועי של הסוכנים משתפי הפעולה על ידי צוות ליווי עוטף מטעם הוועדה.

סוכנים וסוכנות מעל גיל 65 חברי לשכה בואו לממש את הזכות להיכנס לאחד מהפרויקטים של הוועדה, בהם תוכלו לתת ערך מוסף לעסק שלכם וגם ללקוחות.

לפרטים אנא פנו אליי, יו"ר הוועדה, או לחברי הוועדה: סגנית – סו"ב ציפי וילצ'ינסקי, סו"ב חלי דיין, סו"ב אריק ורדי, סו"ב אתי דמבו, סו"ב שרון הוד, סו"ב אסף רג'ואן ונדאג לכם לחיבורים בעלי ערך כלכלי, רגשי ומקצועי.

רק אתם יכולים לקחת אחריות על העסק שלכם, ורק אתם יכולים להביא אותו צעד אחד קדימה. מאחלת לכל אחד מאיתנו שידע לזהות את ההזדמנות, וימצה את כל הדרכים למנף עצמו ואת עסקו.

בברכת חג פסח כשר לכולנו ושנה ירוקה.

הכותבת היא יו"ר הוועדה הבין דורית בלשכה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email