יו"ר סניף חיפה והצפון: "מעולם לא נדרשה הנהגת הלשכה לכל כך הרבה משימות"

במפגש של סניף חיפה תיאר יו"ר הסניף את העומס הרב על הלשכה: "אנחנו קמים כל בוקר לחוזר חדש". זיו ורטהיימר: "סוכן שלא ייכנס לתחום הפיננסים יספוג ירידה בהכנסות"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

במפגש בוקר של סניף חיפה והצפון של לשכת סוכני ביטוח שהתקיים השבוע דנו אנשי הלשכה על האתגרים איתם מתמודדת לאחרונה הלשכה, וחשיבות כניסת הסוכנים לתחום הפיננסים. "אולי מעולם לא נדרשה הנהגת הלשכה להתמודד עם כל כך הרבה משימות בו זמנית", אמר יו"ר סניף חיפה והצפון, ליאור רוזנפלד, במפגש שנערך בקפה רוטשילד בקרית ביאליק. "אנחנו קמים כל בוקר והולכים לישון כל לילה עם חוזר, טיוטה והנחתות היוצאים מתחת ידה של הרגולטורית. איני מקנא בימים אלו בנשיא הלשכה. כל הנהגת הלשכה תסייע לו ונוכל למרבית המשימות שעומדות בפנינו".

כלים בתחום הפיננסים. כנס סניף חיפה
כלים בתחום הפיננסים. כנס סניף חיפה

הפיננסים – ערוץ פרנסה נוסף

יו"ר תת הוועדה לפיננסים בלשכה, דודי עמית, הזכיר את חשיבות פתיחת ערוץ פרנסה נוסף במשרד הסוכן והוא תחום הפיננסים. עמית הפציר ב-80 המשתתפים במפגש להקדיש אחוז מסוים מזמן העבודה לתחום הפיננסים על חשבון ביטוח אלמנטארי. את עמדתו חיזקו הסוכנים יעקב פורטנוי ותדהר סטובי, שחלק ניכר מהכנסתם מגיע מתחום הפיננסים. השניים סיפקו כלים מעשיים לסוכנים בשביל שיוכלו לעבור את "מחסום הפחד" ולהיכנס לנישות שמרבית סוכני הביטוח לא נמצאים בהן. זיו וורטהיימר, מנהל תחום פיננסי בהכשרה, הדגיש כי סוכנים שלא יהיו בתחום ימצאו עצמם בירידה משמעותית בהכנסות.

את הכנס חתם עו"ד ניר פייטלוביץ בהרצאה על חוק הסכם ממון וחלוקת חסכונות פנסיוניים. "לשכת סוכני הביטוח שמה דגש רב בהטמעת החשיבות במכירות מוצרים פיננסים בקרב סוכניה, והיא תקדיש לנושא זה זמן במה בכנס אילת הקרוב," סיכם רוזנפלד.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email