מעמיקים את הידע: קורס ראשון למסלקה הפנסיונית

הקורס, בו השתתפו כ־25 אנשי מקצוע, נחל הצלחה גדולה והקנה למשתתפים כלים לעבודה מקצועית ויעילה; הנהלת המסלקה בוחנת אפשרות לפתיחת מחזורים נוספים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

המסלקה הפנסיונית קיימה קורס בתחום השימוש בממשק האחיד לדיווחי מעסיקים והכלים אותם מעמידה המסלקה בתחום זה. הקורס נועד להעמיק את הידע של מעסיקים ומייצגים המדווחים באמצעות הממשק והמסלקה, כך גם להכשרת משתמשים חדשים.

במסגרת המחזור הראשון הוכשרו כ־25 אנשי מקצוע ממחלקות השכר של מעסיקים ומצוותי התפעול של מייצגים (מתפעלים, רואי חשבון, וסוכני ביטוח) לעבוד עם המערכת בצורה מקצועית ויעילה, תוך ניצול מירבי של הכלים והמתודיקה שפותחו במסלקה בתחום זה.

בסיום הקורס קיבלו המשתתפים תעודת "מוסמך מסלקה" | צילום: באדיבות המסלקה הפנסיונות

 

התכנים המקצועיים הועברו על ידי אנשי הסגל הבכירים של המסלקה ובראשם שרון צור־כהן, מנהלת מוצר ממשק מעסיקים ורו"ח אבי בר־תורג'מן, מנהל צוות קשרי לקוחות מעסיקים ואחראי על בקרת הסליקה הכספית.

הקורס עסק בסוגיות נפוצות בתהליך דיווח ממשק מעסיקים, קבלת ההיזונים החוזרים, דרכי הטיפול בדיווחים שלא נקלטו, קודי הדחייה וקודי השגיאות החדשים הצפויים בגרסת הממשק הקרובה, "מילון קודי השגיאות" הנערך בימים אלו על ידי המסלקה, סליקת כספים באמצעות המסלקה, והשימוש בבקשת מידע "יתרות פיצויים" על ידי המעסיק או המתפעל.

בסיום הקורס, אשר כלל שני ימי הדרכה, קיבלו המשתתפים תעודת "מוסמך מסלקה" לנושא ממשק מעסיקים.

לנוכח התגובות החיוביות ממשתתפי הקורס בוחנת הנהלת המסלקה את האפשרות לקיים מחזורים נוספים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email