מענה לדרישות הסוכנים: פוליסת מחלות קשות מותאמת אישית

הכשרה ביטוח משיקה את פוליסת Best, המכסה 56 מחלות קשות ומעניקה הגנה כלכלית ופיצוי כספי; ״תעניק לסוכנים סט כלים מכירתי רחב״
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הכשרה חברה לביטוח משיקה את "BEST מחלות קשות", פוליסת מחלות קשות הרחבה ביותר בישראל שכוללת פיצוי כספי למקרה של אחת מתוך 56 מחלות שונות.

הפוליסה מאפשרת למבוטח, בכפוף להליך חיתום, להצטרף לתוכנית החדשה המעניקה הגנה כלכלית ופיצוי כספי, במהלך תקופת הביטוח ובחלוף תקופת אכשרה, לאחר גילוי מחלה קשה או קיום אירוע רפואי קשה כמפורט בתנאי הפוליסה. הלקוח יכול להשתמש בכסף לפי צרכיו האישיים בנוסף לכל ביטוח אחר.

מחלות קשות. "הפוליסה נבנתה אחר שיחות עם השטח וכמענה לדרישות הסוכנים" | צילום: shutterstock

התוכנית מעניקה פיצוי כספי מלא ו/או פיצוי מוקטן נוסף (20%) למבוטח שלקה באחת מהמחלות הקשות או באחד מהאירועים הרפואיים הקשים הנכללים בכיסוי (סכום הפיצוי הינו בהתאם לסכום הביטוח שרכש המבוטח במועד הצטרפותו לביטוח). פיצוי כספי נוסף, יינתן במקרה ביטוח שני, בכפוף להוראות הפוליסה.

להתמודד עם המתחרים

מהחברה נמסר, כי הכשרה היא החברה היחידה המעניקה כיסוי גם למחלות כגון דמנציה. בנוסף, הכשרה מעניקה פיצוי מוקטן נוסף, מעבר ל-49 המחלות, שמכסה עוד 7 מחלות קשות נוספות באבחון מוקדם. סה"כ הכשרה מעניקה כיסוי ל-56 מחלות.

השינויים והשדרוגים של תוכנית BEST מחלות קשות נכנסו לתוקף ב- 1.1.22, והם יחולו על כל המבוטחים הקיימים שהצטרפו לביטוח החל מ-2/2016, ללא הליך חיתום נוסף וללא עלות נוספת.

רועי פורמן מנהל המכירות הארצי של הכשרה: "פוליסת בסט מחלות קשות החדשה של הכשרה מדויקת לצרכי לקוחותינו. היא נבנתה אחר שיחות עם השטח וכמענה לדרישות הסוכנים. זוהי בשורה של ממש בענף הביטוח מה שיאפר לסוכנינו סט כלים מכירתי רחב ולהתמודד עם השחקנים בשוק הביטוח. בחודש ההשקה אנחנו ניתן לסוכנים הנחות למצטרפים חדשים כמו למשל חודש ראשון חינם וכו'".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email