מערכת חדשה בהראל תפיק פוליסות נסיעות חו"ל וביטוחי בריאות לעובדים זרים

המערכת תשרת את הסוכנים, המבוטחים ואת עובדי החברה; מנכ"ל החברה המפתחת: "המערכת מספקת תגובה מהירה לצרכי השוק המשתנים"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

קומטק מקבוצת מלם תים השלימה הטמעת מערכת חדשה להפקת פוליסות ביטוחי נסיעות לחו"ל ופוליסות ביטוח בריאות לעובדים זרים בחברת הביטוח הראל. מערכת ה־Total Insurance Systems של קומטק, תשרת הן את המבוטחים, הן את הסוכנים והן את עובדי הראל.

הפלטפורמה האחידה החדשה תאפשר הפקת כמות גדולה של פוליסות בקלות, ללא מגבלה של כמות המשתמשים וכמות הפוליסות המופקות. היא גם תחליף מערכת ייעודית ותיקה שפעלה בהראל, אשר טיפלה בהפקת פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל ופוליסת ביטוח בריאות לעובדים זרים.

נדב מילנר | צילום באדיבות המצולם

TIS מאפשרת הקטנת היקף הסיכונים הטכנולוגיים. התחזוקה השוטפת של המערכת ניתנת לביצוע על ידי מיישמי תוכנה של הראל ללא צורך בתכנות וללא תלות בגורם חיצוני. בנוסף, המערכת מאפשרת שיטת עבודה אחידה בהפקת פוליסות בכל תחום ביטוחי הבריאות בהראל, תוך שיפור היכולת לבצע שינויים עסקיים.

הפתרון פותח תוך שימוש במחוללים המובנים במערכת TIS הפועלת בכל תחומי הביטוח האלמנטרי באמצעות רכיבי תוכנה חדשים. נדב מילנר, מנכ"ל קומטק מבית מלם תים, אמר: "המערכת מאפשרת ללקוחות הראל, כמו גם לעובדי הראל וסוכני הביטוח, פשטות בהפקת פוליסות והפעלת המערכת, גמישות ומתן תגובה מהירה לצרכי השוק המשתנים".

מלם תים היא קבוצת שירותי IT המספקת מגוון פתרונות מיחשוב מקצה לקצה בתחום טכנולוגיות המידע. לקבוצה ניסיון מוכח של עשרות שנים בהקמה, ביישום ובאינטגרציה של מערכות מידע, והיא מעסיקה למעלה מ־3,100 מומחים במגוון טכנולוגיות המידע, הפרוסים באתרי החברה והלקוחות ברחבי הארץ.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email