מעתה ניתן יהיה להצטרף לתוכניות הפנסיה של מגדל אונליין

מגדל משיקה הצטרפות אונליין דיגיטלית לתכניות הפנסיה לשכירים - סו"ב אורי צפריר: "אנו מאמינים שביטוח פנסיוני צריך להיעשות באמצעות ייעוץ מקצועי ופרונטלי בלבד"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מגדל משיקה שירות דיגיטלי חדש המאפשר לציבור השכירים להצטרף אונליין לתכניות הפנסיה של הקבוצה. במסגרת זו, יוכל השכיר לבחור להצטרף לתכניות של "מגדל מקפת" ולבחור את הפרמטרים המתאימים לו. כל זאת באופן עצמאי, מכל מקום, בכל זמן ומכל מכשיר – אתר אינטרנט, טלפון נייד או טאבלט. בהמשך, אפשרות ההצטרפות הדיגיטלית לתכניות של "מגדל מקפת" תהיה זמינה גם באפליקציית לקוחות חדשה, אותה תשיק מגדל בקרוב.

מאחורי הפיתוח של תהליך ההצטרפות הדיגיטלי עומדת מגדל טכנולוגיות. חטיבת הטכנולוגיות בקבוצה פיתחה את השירות תוך שימוש בכלים המשוכללים ביותר, על מנת לספק את המוצר הטכנולוגי ברמה הגבוהה ביותר בתחום.

ממגדל נמסר כי ההצטרפות הדיגיטלית היא חלק מהמהפכה הדיגיטלית שמובילה החברה בשנים האחרונות בעולם הביטוח והפנסיה בישראל. מאות אלפי לקוחות כבר הצטרפו ל"מגדל שלי", האזור האישי באתר מגדל בו ניתן לבצע פעולות רבות באופן עצמאי אונליין. לדברי אמיל וינשל, משנה למנכ"ל ומנהל חטיבת הלקוחות וערוצי ההפצה במגדל, "מגדל שמה דגש על מעבר לעולם הדיגיטלי, שבאמצעותו לקוחות הסוכנים יכולים לבצע פעולות באופן יעיל ועצמאי בהתאם להתפתחות דרכי התנהלותם. זאת במקביל למתן יותר זמן וכלים מתקדמים לסוכני הביטוח, לטובת מיצוי הפוטנציאל העסקי האדיר שטמון בשיתוף הפעולה עם מגדל בתחום הביטוח הפנסיוני, כמו בשאר תחומי הפעילות המשותפים".

תומר רובינשטיין, סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי במגדל והאחראי על תחום הדיגיטל בקבוצה, מציין כי "המובילות הטכנולוגית של מגדל ממשיכה ומעניקה ערך רב ללקוחות ולסוכנים. ערך רב המתבטא לאורך כל שלבי התהליך הפנסיוני".

בתגובה אמר סו"ב אורי צפריר, מ"מ נשיא הלשכה, כי "אנו מאמינים שביטוח פנסיוני צריך להיעשות באמצעות ייעוץ מקצועי ופרונטלי של בעל רישיון, ולא באמצעים דיגיטליים בלבד. תחום הדיגיטציה הוא חיובי ואנו מעודדים את התרחבותו בענף, אך יש לעשות זאת לצד מעורבות אנושית של אנשי מקצוע בתחום. עם זאת, אנו מברכים על כל הפנייה של מבוטחים חדשים אשר פונים ביוזמתם לחברת הביטוח, לייעוץ וליווי של סוכני ביטוח. אנחנו מצפים שגם אם אין ללקוח סוכן במגדל, היא תמצא את הדרך להפנות ולשייך את הלקוח הישיר לאחד הסוכנים במגדל שימשיך את הטיפול בו ויתוגמל בהתאם".


סו"ב אורי צפריר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email