מפגן אחדות באירוע מחוז השפלה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ־80 סוכנים ובכירים בלשכה השתתפו באירוע הרמת הכוסית לשנה החדשה שקיים מחוז השפלה בשבוע שעבר בבית העם – היכל התרבות ברחובות. האירוע התקיים בשיתוף עם איילון חברה לביטוח וקבוצת רימונים.

את המפגש פתחו ראשי הסניפים של מחוז השפלה – אודי הוד, יו"ר המחוז ויו"ר סניף נס־ציונה/רחובות, אורי ששון, יו"ר סניף ראשון לציון וג'ינה פלד, יו"ר סניף אשדוד. השלושה עלו יחד לבמה כאות לאחדות ושיתוף פעולה המאפיין את המחוז. אודי הוד סיכם את פעילות המחוז בשנה שחלפה, וכל השלושה בירכו את הנוכחים.

אריה אברמוביץ, נשיא הלשכה, סיפר על פעילות הלשכה בכנסת לשינוי הסעיפים בחוק ההסדרים להם מתנגדת הלשכה. הוא ענה לשאלות הנוכחים בנושא וגם בנושאים אחרים והבטיח סיוע של הלשכה לסניפים ולמחוזות בכל הקשור לפעילויות בנושאי השינויים בחקיקה.

עו"ד ג'ון גבע קרא להידוק שיתוף הפעולה בין סוכני הביטוח לצורך התמודדות עם חוזרי הפיקוח על הביטוח הרבים לאחרונה. אבי אקהאוז, סגן יו"ר הוועדה לביטוח פנסיוני, סיפר לנוכחים על המסלקה הפנסיונית, שהחל מה־1 בנובמבר, חובה על הסוכנים להשתמש בשירותיה. הסוכנים ביקשו לקיים סדנאות מעשיות בנושא המסלקה לקראת ה־1 בנובמבר. בקטע הפחות מקצועי, ריתק דני ינאי הנוכחים בסיפורים על תרבות השומרונים, והזמר אבי חלימי הנעים בשיריו. האירוע הסתיים בארוחת ערב חגיגית של קייטרינג "המלכים", שחוסלה ללא שאריות בידי הסוכנים והאורחים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email