33 סוכני ביטוח חברי הלשכה השתתפו בכנס MDRT שהתקיים בין ה־27 ל־30 בינואר בהונג קונג. בראש המשלחת הישראלית עמד יוסי מנור, יו"ר MDRT ישראל. בכנס שנערך בסימן "ניסיון חוויתי", השתתפו 12,000 סוכנים מרחבי העולם.

"לכנס היה מסר בולט במיוחד", אמר מנור, "אנחנו הסוכנים יודעים יותר טוב מאחרים להיות אלה שמשתלבים בטכנולוגיות החדשות, שיטות השיווק החדשות והרגולציה המשתנה. המפגש עם מנהלי החברות הבינלאומיות ועם סוכנים מכל רחבי הגלובוס הווה בסיס להתעצמות אישית בתחום הקשה והמסובך במיוחד בישראל".

המשלחת הישראלית
המשלחת הישראלית

כך מסכמים חברי הלשכה

פרח מונא: "המרצים היו ברמה גבוהה ביותר וריתקו את הקהל בהרצאות מעניינות ומרגשות. התחברתי לסוכנים מסין, מהודו, מארה"ב ועוד, והחלפנו חוויות. הייתה לי הרגשה של משפחה".

ורדה לבקוביץ: "הכנס היה עוצמתי, ענק, צבעוני, תרבותי ומלא הערכה, במלוא מובן המילה, למקצוע ולאנשים שעוסקים בתחום – כל כך שונה מהמציאות האכזרית, הלא הגיונית וחסרת ההערכה בישראל.

היו כמה אנקדוטות שנאמרו על ידי לקוחות ואנשי מקצוע, אותן לקחתי לעצמי כמסר: 'אתם סוכני הביטוח צריכים להזכיר לנו הלקוחות את קיומכם' ו'החיים זה לא מה שיש לך – זה מה שנלקח ממך'.

שוש כהן: "האירוח והארגון היו נפלאים ומתוקתקים. האווירה הייתה נהדרת, כולנו היינו עם אנרגיות טובות ומצב רוח מעולה".

אריק סלע: "זו הפעם הראשונה שהשתתפתי בכנס של MDRT. היה מאוד מרשים גם מבחינת הגודל ומספר המשתתפים. עם זאת, אני חייב לציין שהכנסים של הלשכה בארץ לא נופלים מכנס זה ברמת הארגון והתכנים.

אבי ברוך: "המפגש עם סוכנים מרחבי העולם נתן לי הרבה אנרגיות; ההרצאות היו ברמה גבוהה ביותר ונתנו על ידי המרצים הטובים בעולם, ולא רק בפן המקצועי. למדנו על איך עובד המוח הגברי לעומת המוח הנשי וזכינו לסיפורי מוטיבציה מאלופה אולימפית קטועת רגליים. מאוד ריגש אותי לראות את דגל ישראל מתנופף בין עשרות הדגלים שהיו שם. אני כבר מחכה לכנס הבא".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *