מפגש בוקר דו סניפי בנושא בריאות ופיננסים: דיונים מעניינים שהוסיפו לסוכנים ידע מקצועי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ-40 סוכנים השתתפו במפגש בוקר, שערכו במשותף סניפי רמת גן/ גבעתיים ובני ברק, בנושא בריאות ופיננסים ובשיתוף אליפים סוכנות לביטוח.

המשתתפים במפגש שהתקיים בבית הקפה קקאו בקריית אונו, נהנו מארבע הרצאות, שהתקיימו במתכונת שונה של דיון ער בין המרצים לסוכני הביטוח. נשיא הלשכה אריה אברמוביץ שיתף את הסוכנים בנושא עתידו של סוכן הביטוח בישראל; ד״ר אודי פרישמן, יועץ הלשכה לענייני בריאות, סיעוד וחיתום סיפר על חידושים וחוזרים בנושא ביטוחי הבריאות; סוכן הביטוח אודי אביטל, שפעיל בתת ועדת הפיננסים, דיבר על החשיבות בכניסת סוכני הביטוח גם לתחום הפיננסי ואיך להתנהל מול חברות ביטוח בנושא עמלות, וציין את חשיבות שיתופי פעולה בין הסוכנים ועזרה הדדית.

הוא אף סיפר על מיזם שלו ושל יו"ר סניף רמת גן/ גבעתיים נגה עקל, להקמת קבוצות לימוד למפגשים של ארבע שעות להכרת שוק ההון ולמתן כלים לסוכנים בנושא הפיננסים, וסוכנים רבים ביקשו ליטול בו חלק.

עודד יערי הרצה על שלושת הממדים שבהם חיים סוכני הביטוח. הוא ציין כי הסוכנים צריכים להיות ערים להזדמנויות עסקיות, לרתום טכנולוגיות לעשייה היום-יומית, ולהשכיל לבנות מוצרים מורכבים מחומרי הגלם שמספקות החברות. לדברי עקל, "ההרצאות של אביטל ויערי שתוכננו והתנהלו בפורמט של בינינו לבין עצמנו, כדי לאפשר לסוכנים להשתתף וליצור קשרים חזקים יותר בין חברי הסניפים, אכן תרמו לכך שהסוכנים נשארו עד סוף יום העיון, והצהירו שאכן הרגישו קירוב בין המשתתפים, שיעזור להם בהמשך".

בתחילת המפגש דיברה עקל בשמה ובשם יו"ר סניף בני ברק חיים אורגל על שיטת חבר מביא חבר לצורך גיוס סוכנים חדשים ללשכה. "כמו כן, דיברתי על צירוף מתמחים שעובדים במשרדי סוכנים לפעילויות הלשכה. קיבלנו תגובות מאוד נלהבות בתום המפגש. סוכנים רבים יצרו אתי קשר וביקשו לציין כי נהנו במיוחד, וביקשו לערוך עוד פעילויות של הסניף באותה מתכונת של שיתוף. הסוכנים אף ציינו שהמפגש היה ממוקד בתכנים מעניינים, שתרמו להם לידע המקצועי, העסקי והשיווקי".

לדברי אורגל, "הסוכנים התרשמו לטובה, וציינו כי ההרצאות היו מעניינות ותורמות. הן הוסיפו ידע מקצועי לסוכנים, במיוחד ההרצאה של פרישמן. המפגש היה קצר, אבל מלא תוכן. שמחנו לראות שהגיעו יותר אנשים מהמצופה. הבאנו זאת בחשבון מראש, כך שהוספנו מקומות והכל היה מלא. בהחלט נאמץ את מפגשי הבוקר בחום: אמנם מביאים פחות מרצים, אבל נותנים להם חומר מעניין וממצה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email