מפגש בוקר של מחוז י-ם: "בכל כנס מגיעים יותר סוכנים מהצפוי וההרשמה נסגרת במהירות"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

55 חברי לשכה הגיעו למפגש בוקר של מחוז ירושלים שנערך במסעדת לוצ'ינה בקניון ממילא, בשיתוף קבוצת רימונים. בין הדוברים במפגש היו עופר בן נון, היועץ ללשכה בנושאי תמ"א 38, נדל"ן, הנדסי וקבלניות, שדיבר על ביטוח נכון של תמ"א 38; יו"ר הוועדה לביטוח כללי אריאל מונין, שהרצה על היערכות לחוזר החידושים; דרור אסרף, מנכל קבוצת רימונים, שסיפר על כתבי השירות והרחבתם, ויו"ר ועדת הרווחה עוזי ארגמן, שסיפר על מועדון ההטבות ופעילות הוועדה לרווחת הסוכן.

בנוסף, נערך בינינו בין עצמנו עם נשיא הלשכה אריה אברמוביץ שציין כי הלשכה פועלת ביתר שאת מול הפיקוח וחברות הביטוח בדרישה לשקיפות בעמלות הסוכנים.

אברמוביץ הציג בפני הסוכנים את החשיבות שבמהלך הפרדת דמי הניהול מעמלות הסוכנים. לדברי יו"ר מחוז ירושלים שמואל אשורי, "דיברנו גם על הכנס באילת, ועל החשיבות בגיוס חברים. ביקשנו שכל סוכן ידבר עם קולגה שאינו חבר לשכה וימליץ לו להיות חבר. אני שמח לראות שבכל כנס שאנחנו מארגנים מגיעים יותר סוכנים מהצפוי, לאחר שההרשמה נסגרת במהירות. אנחנו עורכים מהפך במחוז בארגון פעילויות, כנסים ונסיעות עם המון תכנים מקצועיים. בשבוע הבא נארח בירושלים את המועצה הארצית במלון דן, יחד עם סיור מיוחד ביד ושם".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email