מפגש בוקר של סניפי ר"ג/ גבעתיים ובני ברק: עצות לניהול המשרד

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ-30 סוכנים הגיעו למפגש בוקר של סניף רמת גן/ גבעתיים וסניף בני ברק, בשיתוף G4S, שהתקיים בקפה עלמא בפתח תקוה, בית קפה המשלב בתפעולו רק עובדים בעלי מוגבלויות.

לאחר ארוחת הבוקר, פתחו את המפגש יו“ר סניף רמת גן/ גבעתיים נוגה עקל ויו“ר סניף בני ברק חיים אורגל. אחריהם דיברו דורון הורנפלד, הבעלים של פרמיום, בוטיק ביטוחי, שהרצה על גביית דמי טיפול מהמבוטחים; מנהל מחוז גוש דן G4S, אבי לוי; מנהלת דסק ביטוח ארצי G4S קלרה שני, שהרצתה על חשיבות הריידר לדירות.

יו“ר ועדת הבריאות יואל זיו סיפר על חידושים בתחום הביטוח; יו“ר הוועדה הטכנולוגית ראובן רפ דיבר על שדרוג התנהלותו של סוכן הביטוח באמצעות העידן הטכנולוגי החדש; ויו“ר ועדת הרווחה עוזי ארגמן, סיפר על פעילות הוועדה ועידכן את הסוכנים בנוגע למועדון הטבות הלשכה לחבריה. לדברי אורגל, ”היה מפגש נפלא, שהועבר במקום טוב, וכלל מרצים טובים. הסוכנים היו מרוצים. במפגש היו בעיקר הרצאות שרלוונטיות לניהול היום- יומי. אפילו אני הרגשתי שקיבלתי טיפים טובים. כל סוכן יצא עם כמה טיפים מעשיים ביד, עצות מעשיות לניהול יום- יומי בנושאי טכנולוגיה, שירות ועמלות ובריאות“.

לדברי עקל, ”הסוכנים מאוד התפעלו מההרצאות, שהיו רלוונטיות מאוד עבורם. בשל המיקום שבו נערך המפגש – בית הקפה עלמא – חלק ממנו היווה תרומה לקהילה. עבור העובדים זו היתה חוויה יוצאת דופן. היו סוכנים שזו היתה עבורם הפעם הראשונה שבה הגיעו למפגש של הלשכה, והם אמרו שבהחלט ישובו למפגשים נוספים. אנחנו בהחלט מתכוונים לערוך אירועים נוספים בבית הקפה, או במקומות דומים, שעצם ההגעה אליהם היא תרומה לקהילה“.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email