מפגש הסטורי עם ראשי M.D.R.T בדובאי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

במסגרת טקס העברת השרביט וקבלת התפקיד באופן רשמי בחודש ספטמבר השנה, קיבלתי הודעה מסוכן ביטוח שמבקש להזמין על חשבונו משלחת של הנהלת M.D.R.T לאיחוד האמירויות. זוהי משימה שנראתה בהתחלה מנותקת מהמציאות אבל עוד באותו רגע התחלתי לגלגל את הרעיון והנה ב-10.12.2020 אכן נפגשנו בדובאי עם משלחת MDRT של האמירויות – מפגש היסטורי שבו השתתפתי יחד עם  יו"ר  m.d.r.t המקומי מר עמית מיטבאוקר וחברי הנהלתm.c.c  נוספים של האמירויות כולל יו"ר לשעבר לנה פרואני.

המפגש יצא לפועל בתיאום עם המטה הראשי של הארגון בארה"ב ויצר הזדמנות היסטורית להכיר מקרוב את האתגרים שעומדים בפני סוכני הביטוח של האמירויות ואת מוצרי הביטוח השונים אותם הם משווקים. הופתעתי לגלות שהם לא מציעים כיסוי אובדן כושר עבודה ומוצר זה למעשה לא נמכר לתושבי המדינה, לא למקומיים ולא לזרים, שכידוע יש יותר מ-8 מיליון כאלה במדינה. מכל מיני סיבות שקצרה היריעה מלפרט.

המפגש בדובאי. פיני חג'ג' באמצע. לצידו חברי מדרט מהאמירויות. באדיבות פיני חג'ג'

עוד נדהמתי לשמוע כמה אנחנו תושבי ישראל והמדינה מוערכים בענייהם. הם גילו עניין רב במה שקורה אצלנו. במסגרת המפגש נמסרה ליו"ר הזמנה מטעם סו"ב שלמה אייזיק וסוכנות יונט לביקור של חברי ההנהלה בארץ ולהערכתי ביקור שלהם אצלנו יתקיים במהלך תחילת שנת 2021. ראוי לציין, שהם מאוד שמחו על ההזמנה והודיעו שיגיעו בשמחה בהזדמנות ראשונה.

הרצאות מעשירות

סרטון מרגש על המפגש הוצג בכנס ה-m.d.r.t הווירטואלי שקיימנו ב-9.12.2020 בו השתתפו מאות סוכני ביטוח בישראל כאשר אני יושב במלון בדובאי ונהנה מהרצאות שנבחרו באופן קפדני לטובת חיזוק מנטלי ואיזון אישי ומקצועי ברוח ה-"WHOLE PERSON" אחד מעמודי היסוד של הארגון העולמי.

כבר בדברי הפתיחה שלי בכנס הזכרתי את הערכים של האחדות והעזרה ההדדית כפי שבאו לידי ביטוי בפרשת השבוע וכן מהדלקת הנרות של חג החנוכה. ערכים שמקבלים עוצמה מוגברת וחדות ברורה בתקופה של אי ודאות בה אנו חיים.

הכנס הזה הוא הכנס הראשון בו אני משמש כיו"ר הארגון בארץ והיה לי חשוב לשחרר את החברים מהעומס האינטנסיבי של ההדרכות המקצועיות שהם מקבלים מכל חברות הביטוח וכן מטעם הלשכה, על כן בחרנו להתרכז במוטיבציה, במנהיגות והעשרה מסיבית בערכי ההתנדבות    והנתינה.

במסגרת הכנס קיבלנו הרצאה מאלפת מיו"ר הארגון העולמי לשעבר בריאן הקורט על הערך ששינה את חייו בזכות חיבור כ"חניך" של סוכן הביטוח מארק פלדמן, בנו של בן פלדמן, וההשתתפות בקבוצות דיון שהפכו אותו לסוכן ביטוח הרבה יותר יעיל ומקצועי.

כוחה של ערבות הדדית

גם יהודה משי זהב יו"ר ארגון זק"א העולמי פירט את השינוי שעבר וכוחה האדיר של הנתינה והערבות ההדדית; אל"מ שי סימן טוב, שריגש אותנו בעוצמה איך מקצועיות, התמדה ולימוד מתמיד עזרו לו לצלוח פציעה אנושה ביותר במבצע "צוק איתן"; דר' עודד קרביץ נתן לנו מנה הגונה של שליטה על המחשבות שלנו ויצירת חוסן מנטלי מנצח.

פרופ' יוסי יסעור שיקף דוגמאות רבות ליכולת שלנו לשפר את איכות ההחלטות שלנו וקבלת החלטות באופן מדויק יותר.

הגדיל לעשות יותר מכולם יאיר המבורגר יו"ר הראל ביטוח ופיננסים שסיפר בהערצה מעוררת כבוד את ההשפעה האדירה שהייתה לו מהשתתפות בכנס אחד ויחיד של הארגון בשיקגו, אה"ב, ב-1987 כנס שחרוט בזיכרונו ככנס המרשים ביותר שהשתתף בו מאז ומעולם.

אני מקווה ומאמין שאת הכנס הבא נעשה במפגש פרונטלי בירושלים בשנה הבאה. ניתן לראות את ההרצאות באתר של הלשכה וביוטיוב.

הכותב הוא יו"ר MDRT ישראל

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email