מפגש סניפי אינטימי עם ראשי הלשכה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

סוכני סניף חולון-בת-ים-אזור קיימו השבוע מפגש אינטימי אך מקצועי, על ארוחת בוקר בקפה "קקאו" שבבית עיריית חולון. יש לציין, כי ראש העיר חולון מוטי ששון כיבד את הסוכנים בנוכחותו במפגש שהתקיים בשיתוף פעולה עם חברת "דרכים" מקבוצת "שחר".

את המפגש פתח יו"ר הסניף סו"ב גיא לוי עזר בדברי ברכה ואחריו בירכה את הנוכחים גם יו"ר מחוז תל אביב והמרכז סו"ב נוגה עקל.

יו"ר הוועדה לביטוח אלמנטרי בלשכה סו"ב ישראל גרטי, סקר את פעילות הוועדה: טיפול במבוטחים עם שתי תביעות, חוזר אישור קיום ביטוח, הצעת החוק של איסור אפליה בהתקשרות בין סוכן למבטח, חברות הליסינג וההשכרה, חוזר השרברבים ודיגיטציה.

יום עיון סניף חולון. גיא לוי (עומד), נוגעה עקל (באמצע) | צילום: סו"ב עמוס גואטה

תמר הראל, מנהלת השיווק של קבוצת שחר, סיפרה על מוצרי דרכים לטובת הסוכן ולקוחותיו; חגית מנחם, בודקת עמלות, הציגה בפני הסוכנים את סוגיית כדאיות בדיקת העמלות שמשלמות חברות הביטוח; הילה בכור, יועצת לארגון ותפעול משרד הסוכן בביטוח כללי ציינה, כי הביטוח הכללי מתחיל מרגע עריכת הפוליסה. בכור דיברה על מקרי רשלנות של עוזרות מקצועיות שנבעו מחוסר ידע מקצועי, סוגיות הנהלים והנחיות מול חברות הביטוח, חוזר הצירוף, חוזר החידושים, תפעול משרד הסוכן ואיך ממלאים טופס הצעה להתאמת העדרי תביעות מיגונים.

נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד, עדכן בנושאים השוטפים בלשכה וענה לשאלות הסוכנים; סגן הנשיא סו"ב יוסי אנגלמן, שגם כיבד בנוכחותו את המפגש הסניפי, דיבר על חשיבות סוכן הביטוח.

סו"ב לוי עזר מסכם: "המטרה הייתה להנגיש את הלשכה בגובה העיניים לסוכן שפועל בשטח. אני בעד המפגשים האינטימיים והישירים עם ראשי הלשכה. כל צמרת הלשכה הגיעה – נשיא הלשכה, סגנו, יו"ר המחוז, יו"ר הוועדה האלמנטרית. הסוכנים היו מרוצים שדיברו איתם, ענו על שאלות שמטרידות אותם, קיבלו כלים. בנוסף, זה היה מפגש גיבוש ואנחנו מתכוונים לקיים מפגש כזה בכל רבעון. אני גם שמח שהוחלט כי הכנס המחוזי הראשון של 2019 יהיה בחולון".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email