מקדימים את המועד: מגדל נענית לפניית הלשכה ותשלם עמלות ב־10 בחודש

החברה הודיעה כי תקדים את מועד תשלום העמלות בביטוח כללי; מ"מ נשיא הלשכה: "מדובר כבר בחברה הרביעית שמקדימה את מועד תשלום העמלות"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לקראת חג הפסח, החליטו בחברת מגדל להיענות לבקשת סוכני הביטוח ולהקדים את מועד תשלום העמלות בביטוח הכללי. כך נמסר מהחברה. במגדל מפרטים כי בחודשים האחרונים נערכת החברה להשלמת המהלך, וכעת עם השלמתו, יוקדם תשלום העמלה בביטוח כללי ל־10 בכל חודש. הקדמת התשלום תכנס לתוקף כבר מעמלות חודש מאי 2019, אשר ישולמו בחודש יוני 2019.

במגדל סבורים ששינוי זה יקל על סוכני הביטוח בתשלום עבור עובדי המשרדים, ויאפשר התנהלות כלכלית בטוחה וטובה יותר. יש לציין כי הנהגת הלשכה מנהלת מגעים בנושא עם חברות הביטוח כבר חודשים רבים, וכיום כבר כ־70% מהחברות משלמות עד ה־10 בחודש.

ליאור הורנציק | צילום באדיבות המצולם

בעבר שילמו רוב החברות את העמלות בדרך כלל ב־15 לחודש, בעוד שרוב הסוכנים משלמים את שכר עובדיהם במשרד ב־9־10 בחודש, מה שיצר עומס כספי על הסוכנים. סו"ב ליאור הורנצ'יק, מ"מ נשיא הלשכה, מסר בתגובה: "אנחנו מברכים את חברת מגדל שהבינה את חשיבות הנושא והחליטה להקדים את תשלום העמלות ל־10 בכל חודש, למרות שזה מבוצע בינתיים בתחום האלמנטרי, אני בטוח שבהמשך זה ייושם גם בשאר התחומים כמו הפיננסי והפנסיוני.

בנוסף, בעקבות תהליכים ומגעים שהנהגת הלשכה מבצעת מול חברות הביטוח, מדובר כבר בחברה הרביעית שמקדימה את מועד תשלום העמלות ומבינה כמה זה חשוב לציבור סוכני וסוכנות הביטוח. אנחנו קוראים לשאר החברות שטרם הפנימו וטרם השלימו את הקדמת התשלום לתאריכים של עד ה־9־ 10 בכל חודש, לעשות זאת בהקדם. אני מאחל לחברות ולסוכנים והסוכנות – חג פסח כשר ושמח".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email