מקורות הכנסה חדשים ותכנון פרישה: השתלמות מקצועית מוצלחת בסניף חיפה

אחרי תקפה ארוכה, גם סניף חיפה חוזר למפגשים מקצועיים פרונטליים לסוכנות והסוכנים חברי הלשכה; בהשתלמות שנערכה השבוע נהנו הסוכנים מהרצאות במגוון תחומים ומפאנלים מקצועיים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אחרי תקופה של רצון עז להשתלמויות פרונטליות, סוף סוף נפגשנו ביום רביעי האחרון בסניף חיפה להשתלמות בנושא "סוכן לכל החיים – הרחבת מעגלי השירות של הסוכן הפנסיוני והגדלת מקורות ההכנסה". היה נעים להיפגש פנים אל פנים.

סו"ב שי ליברזון, יו"ר סניף חיפה, אירח אותנו והציג את הסניף. סו"ב אלון דור, יו"ר הוועדה הפנסיונית הציג את הוועדה ואת פעילותה; סו"ב יורם לביאנט הרצה לקהל על המתודולוגיה המודרנית לניהול כלכלת המשפחה וכיצד הסוכן הפנסיוני משתלב בה לאורך החיים.

יורם לביאנט | צילום: סטודיו טל בדרק

סו"ב יגאל הררי הרצה על תכנון פרישה מגיל 0 עד 120 ונתן דוגמאות מאלפות על הערך הרב של מתכנן הפרישה ושל סוכן הביטוח כחלק ממוכנות לפרישה ולחיים שאחריה; בהמשך התקיים שיח עם הקהל על מקורות הכנסה חדשים ועל האפשרויות להתרחבות מקצועית הפתוחות בפני הסוכן.

התגובות מהקהל היו חיוביות. אנו מתכננים כבר את ההשתלמויות הבאות, אך נשמח לקהל רחב יותר. יש להשתלמויות המקצועיות ערך רב בהעלאת וחיזוק המקצועיות של כולנו וביכולת שלנו להביא ערך ללקוחות.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email