"מקצוע של שליחות"

השבוע בסוכן צעיר: סו״ב גיל גבאי, שותף בסוכנות גבאי יעקב וגיל בעפולה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

גיל: 33

מצב משפחתי: נשוי + 3

ותק: 10 שנים בענף הביטוח, מהם 5 שנים כסוכן מורשה. בעל רישיון באלמנטרי

איך הגעת להיות סוכן ביטוח?

"גדלתי לתוך הביטוח. אבי, סו"ב יעקב גבאי, הוא סוכן ביטוח מוכר מאוד בעפולה, ויש לו משרד כבר 40 שנה. כל חיי נשמתי ביטוח וביליתי במשרד של אבא, עזרתי בעבודה בחופשים ואחרי בית הספר. לאחר שחזרתי מהטיול הארוך שעשיתי אחרי השירות הצבאי, אבא הציע לי להצטרף אליו ולנסות את כוחי בתחום הביטוח. כמובן שזכיתי לליווי מקצועי מאבי שלימד אותי הכול.

"כיום אני היחיד מבין ארבעת ילדי המשפחה שממשיך כדור המשך את סוכנות הביטוח של אבי. כשנכנסתי לעבוד עם אבא, החלטנו שנעבוד רק שנינו והבאנו גם את אמא לעבוד אתנו, במקום כל הפקידות שהיו קודם. היום יש לי תיק גדול ויפה ואני עוסק בכול התחומים – חיים, בריאות, אלמנטרי".

מה אתה אוהב בביטוח?

"אני אוהב אנשים, גם אם לפעמים יש אנשים שלא קל לעבוד אתם ולא מעריכים את העבודה שאני עושה עבורם. התחום מדבר לאוכלוסיה מאוד גדולה וכיף לעזור לאנשים בעצה נכונה ולראות את החיוך הגדול של המבוטח שקיבל את הפיצוי מחברת הביטוח. זה מקצוע של שליחות – אני קודם כול חושב איך לעזור למי שיושב מולי לפני שאני מוכר לו ביטוח, במובנים מסוימים אני כמו הפסיכולוג שלהם. מי שלא אוהב אנשים ולא אוהב לעזור, לא יכול להיות סוכן ביטוח".

איפה אתה רואה את עצמך בעוד 10 שנים?

"אני רואה את עצמי משתלט על תחום הביטוח בכל עפולה – קונה תיקים טובים, מתרחב והופך לסוכנות הכי גדולה פה. מה שטוב בעפולה זה שאין פה הרבה סוכנים צעירים. אני רוצה להיות ענק בתחום כמו שסבא שלי, משה גבאי, היה בזמנו כיועץ מס הכי גדול והכי מוכר בעפולה. אבי אגב, התחיל לעבוד בביטוח במשרד של סבא לפני 40 שנה. כיום סבא, שהוא כבר בן 88, עדיין מגיע למשרד".

מה אתה חושב על עתיד מקצוע סוכן הביטוח?

"אני רואה לו עתיד מצוין. מי שמשווק כמו שצריך, מי שמקצוען והשירות האדיב בראש מעייניו – השמיים הם הגבול עבורו. שירותיות היא שם המשחק. אנחנו משרד שאנשים פשוט אוהבים לבוא אלינו. הקשר האישי שווה להם יותר מכל ביטוח ישיר".


סו"ב יעקב וגיל גבאי

מה היית ממליץ לסוכנים צעירים כמוך?

"להיות מקצוען. כל הזמן להתעדכן בחידושים וברגולציה, להתמחות בנישה ספציפית אבל להתמקצע בכול התחומים. בנוסף, להיות עירני לשוק, להיות אדיב ונחמד ללקוחות, וגם להצטרף ללשכת סוכני ביטוח כדי להתמקצע ולהשתדרג".

אביו של גיל, סו"ב יעקב גבאי, מוסיף כי "גיל אתי כבר עשר שנים, רק אני והוא על הביטוחים. אנשים אוהבים את המשרד שלנו, ואנחנו אוהבים לשרת אותם. גיל הוא זה שעובד עם הלקוחות הצעירים עמם יש להם שפה משותפת, ואני עם המבוגרים. בנוסף, הוא זה ששידרג את המשרד גם מבחינה טכנולוגית והוא אחראי בהיבט הזה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email