"מראשית ימי חייתי ונשמתי ביטוח בבית"

השבוע בסוכן צעיר: סו"ב דור ברנד, מנכ״ל ״סוכנות ברנד – כל ענפי הביטוח״ בתל מונד
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

גיל – 32

מצב משפחתי – נשוי + 4

ותק במקצוע – 7 שנים. רישיון סוכן בביטוח אלמנטרי וביטוח חיים

למה בחרת לעסוק בתחום?

"מראשית ימי, חייתי ונשמתי ביטוח בבית. אבי, סו"ב מיקי ברנד, הינו סוכן ביטוח ותיק מאוד בענף מזה עשרות שנים, הוא בעל סוכנות ביטוח "ברנד – כל ענפי הביטוח" המתמחה בכל תחומי הביטוח, ומכאן שהמשכה לתחום הינו טבעי. גם אני מתמחה בכל ענפי הביטוח, ולדעתי כל סוכן בימינו צריך להיות כזה ובכך להעניק מעטפת כוללת לצרכי הלקוח וכיסוי מרבי“.

מדוע אם כך בחרת ללמוד משפטים?

”יש זיקה ישירה בין שני התחומים. כל פוליסה היא בעצם חוזה משפטי בין שני צדדים, הידע במשפטים מסייע מאוד בתחום התביעות. כשיודעים לקרוא פסק דין ויודעים לקרוא חוזה, יודעים גם לחבר בין שני העולמות לטובת המבוטח“.

סו"ב דור ברנד

איפה אתה רואה את עצמך בעוד עשר שנים?

"מקצוע סוכן הביטוח הינו בראש ובראשונה שליחות למען הגנה על התא המשפחתי והעסקי של לקוחותינו, וזאת כדי לאפשר לו חוסן ושגשוג בהווה ובעתיד. אני מאמין שצרכי הלקוחות לא יפחתו וייעלמו גם בעוד עשר שנים, ומכאן שתמיד נמשיך ללוות, לדאוג ולייצג את לקוחותינו, שעד אז יהיו רבים יותר, אל מול מכלול סכנות החיים והבטחתם במסלול התקין".

איזה טיפים תוכל לתת לסוכנים צעירים כמוך?

"גם אם החלטות הרגולציה אשר נולדות כחדשות לבקרים, מעיקות עליכם, הרי שהן גובשו ופורסמו לטובת צורך בענף. על כן, יש ללמוד אותן בסבלנות וליישמן תוך חשיבה יצירתית לאורך הפעילות היום יומית. יש להעמיק את הידע, ההתמקצעות והפרקטיקה, ללמוד את הפתרונות החדשניים, ולהנגישם ללקוחותינו ולתא המשפחתי שלהם, תוך שילוב דיגיטציה עדכנית וחדשנית. לצד המקצוענות, יש להקפיד על מתן שירות ברמה גבוהה – אמינות ומקצועיות הן הדגל לקיומנו והן המבטיחות את עתידנו“.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email