מרגישים את אווירת הבחירות בכנס מחוז תל אביב

כ־200 סוכנות וסוכנים הגיעו לכנס מחוז תל אביב. המועמדים לנשיאות הלשכה סו”ב אורי צפריר וסו”ב ליאור רוזנפלד נאמו בפני הנוכחים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ־200 סוכנות וסוכנים הגיעו לכנס מחוז תל אביב והמרכז שנערך ביום ג’ בשבוע שעבר בבית האירועים “קמילו”. זה היה הכנס האחרון שארגנה יו”ר המחוז סו”ב נוגה עקל בשיתוף הלשכה בקדנציה הנוכחית, ואולי לא יהיה זה הכנס האחרון שכן עקל מתמודדת על ראשות המחוז לקדנציה נוספת.
את הכנס פתחה סו”ב עקל בברכות וחילקה תעודות הוקרה למנכ”ל הלשכה רענן שמחי, לנשיא אריה אברמוביץ ולשניים מעובדי הלשכה – קרן מלאך ושי שמש.

את אווירת הבחירות היה ניתן לחוש עוד בכניסה לאירוע וכמובן על הבמה. סו”ב עקל עלתה על הבמה עם סרבל עובד והכריזה: "באתי במדי עבודה, כי באתי לעבוד".
יו”ר הסניפים – סו”ב חיים אורגל (בני ברק), סו”ב עמוס גואטה (חולון/בת ים) וסו”ב אורי עיני (תל אביב) סיכמו את הקדנציה שלהם. גם המועמדים לנשיאות הלשכה סו”ב אורי צפריר וסו”ב ליאור רוזנפלד נאמו בפני הנוכחים.


סו"ב עקל, סו"ב אברמוביץ, סו"ב אורגל וסו"ב גואטה

בכנס הועברו אף תכנים מקצועיים: קובי דהאן, מנכ”ל רימונים בית השקעות, דיבר על השקעות פיננסיות; עו”ד ארז קדם, מנכ”ל קדם לניהול סיכונים בביטוח, דיבר על שיווק פוליסה; עו”ד ג’ון גבע, יועץ משפטי למחוז, נתן לסוכנים טיפים בנושא תביעות; טל סנדרוני, מנכ”ל חברת מיתוג מדיה חברתית, העניק טיפים לשיווק ברשת; וראשי החברות השותפות במיזם מרכז המשכנתאות עם הלשכה – שחר כרמון מנכ"ל פריים ואייל בילו מנכ"ל מנטה, הציגו את המרכז והפעילות בו.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email