מרחיבים פעילות: שלמה ביטוח מחזקת את התחום העסקי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הילה רוזנפלד (35), מונתה לסמנכ"לית ומנהלת התחום העסקי וביטוח משנה פקולטטיבי בשלמה ביטוח. היא תחליף בתפקידה את נעמי גיסר, אשר שימשה בתפקיד במהלך השנים האחרונות.

במסגרת התפקיד, צפויה רוזנפלד לפתח את התחום העסקי של החברה, להרחיב את הפעילות העסקית הקיימת ולהטמיע את האחיזה והמעורבות של שלמה בתחום העסקי והמסחרי בשוק הביטוח, כמענה גלובלי ופתרון ביטוחי רחב לסוכני החברה.

הילה רוזנפלד | צילום: שרון לוין

רוזנפלד, הינה בעלת ניסיון רב שנים בתחום פוליסות עסקיות וחבויות וקשרים בינלאומיים עם מבטחי משנה וברוקרים. ניסיונה בעבר בפעילות בסוכנויות הביטוח הגדולות ימנף את הפעילות עם סוכני הביטוח הפועלים עם עם החברה. בתפקידה האחרון שימשה כמנהלת מחלקת תכניות בינלאומיות יוצאות בהראל. בנוסף, שימשה רוזנפלד בעבר כמנהלת פיתוח עסקי ותחום הסיכונים המיוחדים בפלתורס סוכנויות ביטוח.

אורי אומיד, מנכ"ל שלמה ביטוח: "ענף בתי העסק בשלמה מתפתח באופן יפה. הצטרפותה של הילה רוזנפלד לחברה תביא לביסוס הפעילות בשלמה ולקידום הענף. במהלך השנה האחרונה הצטרפו אלינו מספר רב מאוד של סוכנים שהעבירו חלק מפעילותם ואנו זוכים היום לתשתית מבוססת של מוצרים וקשרים עם מבטחי משנה, כך שענף העסקים יהיה תחום דומיננטי בחברה בשנים הקרובות ואני משוכנע שהילה תסייע לנו במימוש תכניותינו העסקיות גם בתחום זה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email