מרכז ההכשרה ללימוד מקצועות הביטוח קיים 50 מפגשי זום בקורונה

בעיצומה של התקופה המאתגרת הונגש לסוכנים ידע רב וללא תשלום. מרבית ההרצאות מוצעות לצפייה חוזרת בדף הפייסבוק של הלשכה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מרכז ההכשרה ללימוד מקצועות הביטוח יצא לדרך חדשה ומאתגרת בתקופה זו, בה כולנו סגורים בסגר ראשון שני ושלישי וחרדים לבריאותנו ובריאות קרובי משפחתנו וחברינו. אנו עושים המרב כדי להנגיש לכם חברינו מגוון רחב של קורסים סדנאות והשתלמויות.

במרכז ההכשרה גאים להציג חלק ממגוון ההשתלמויות שהתקיימו בזום במשך שנה זו. בעזרת עובדי הלשכה המסורים הצלחנו להתארגן בזריזות, ואלה העמידו לרשותנו את הזום, את דף הפייסבוק המאפשר לצפות שוב ושוב בהרצאות מעניינות ובשעות שנוחות לכם. ההרצאות כולן נשמרות בדף הפייסבוק ועומדות לרשותכם – חינם.

זום, וירטואלי
הדרכות לסוכנים בזום. צילום: shutterstock

העבודה היתה רבה בתנאים פחות נוחים, כאשר בחלק מן הזמן עבדנו מהבית בתנאים מאתגרים. קיימנו כ-50 מפגשי זום, ובמפגשים הראשונים ערכנו היכרות עם כל יועצי הלשכה. אלה סיפרו  ושיתפו במה הם יכולים לתרום ולסייע לחברים, והציעו התייעצות ראשונה ללא תשלום. היועצים העבירו את פרטי ההתקשרות איתם.

לא רק קורונה

קיימנו זום בנושאי נסיעות חו"ל, על כל המורכבות בתחום זה בתקופת הקורונה; שוחחנו על ביטוחי החיים והבריאות לצד הקורונה; הוועדה הטכנולוגית הציגה את חידושי הטכנולוגיה; הוצגו ביטוחי מנהלים לדורותיהם, כיסוי ביטוחי לנזקי קורונה, אחריות קבלנים וכתבי שירות בביטוחי בריאות.

הצגנו את "מדיהו", תאונות דרכים, משמעות הבריאות בימי הקורונה, מוצרים ושירותים מול סוכנים חכמים. תקנוני קרנות הפנסיה, השתלמויות בנושאי סייבר, סוכן הביטוח ידידו של המבוטח בעת צרה –  הרצאה מאלפת של עו"ד חיים קליר, ניתוחים באמצעות רובוט דה וינצ'י, מפגש סוכנים צעירים ועוד מפגשים רבים אחרים.

אנחנו מנסים להקיף את כל הנושאים הרלוונטיים לעבודת הסוכן בכל מקצועות הביטוח. כל מפגשי הזום נערכו והועברו, ללא תשלום, להעשרת הידע והמקצועיות של כולנו.

זו הזדמנות לומר תודה למרצים הרבים שתרמו מהידע המקצועי שלהם ומזמנם לטובת הרצאות אלו. אנו פתוחים וקשובים להאזין לבקשות שלכם, ומאוד נשמח לקבל המלצות על מרצים ונושאים נוספים המעניינים אתכם. אנא, פנו אלינו – אל תהססו אנא כאן בשבילכם ועבורכם.

הכותבת היא יו"ר מרכז ההכשרה ללימוד מקצועות הביטוח

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email