מרכז הפרישה החל לפעול במחוז חיפה והצפון

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ־50 סוכנים נטלו חלק בכנס לסוכני מחוז חיפה והצפון של מיזם הייעוץ למבוטחי הסוכנים העומדים לפני פרישה. הכנס התקיים ביום שלישי השבוע במשרדי לשכת המחוז בחיפה. ליאור רוזנפלד יו"ר מחוז חיפה והצפון, שאירגן את הכנס, מסר כי "אני רואה חשיבות רבה במיזם למבוטחים ולסוכנים. מדובר בליווי מבוטחים רגע לפני שאנחנו נפרדים מהם, ולאחר סיום החיסכון הפנסיוני אנחנו פותחים פתח לעוד כמה שנים קדימה של ליווי ושרות שפרנסה בצידה. כמו כן, אסור לשכוח שזה מיזם של לשכת הסוכנים ושל סוכנים ללא מעורבות חברת ביטוח, מה שמחזק את הלשכה. אין לי ספק שבעתיד נשלב יועצי פרישה נוספים חברי לשכה גם מהצפון".

20151013_164414
מידע ותכנון פרישה מקיף, בהתאם לכל מבוטח

במרכז הכנס עמדה הרצאתו של רון קשת, מומחה לפרישה והמנהל המקצועי של מרכז הפרישה בלשכת סוכני הביטוח. לדברי קשת, "הצגתי את המיזם עצמו וכל מה שקשור ביתרונות ללקוחות ולסוכנים מהפניית הלקוחות למרכז הפרישה. נתתי טיפים לסוכנים איך להגיע ללקוחות ואיך לזמן אותם לטובת המיזם. חלק מהסוכנים פנו אלי עם רשימות מוכנות של לקוחות, ואני אמור לכוון אותם לפעילות במרכז. עוד ארבעה סוכנים הביעו התעניינות וגם עמם אהיה בקשר ואכוון אותם".

"מרכז הפרישה" הוא מיזם של לשכת סוכני הביטוח עבור ציבור החוסכים, לקראת פרישה לגמלאות. במסגרת המיזם, פתחה הלשכה במשרדיה בתל אביב מרכז פרישה ובו צוות המספק מידע ותכנון פרישה מקיף, מקצועי ומפורט בהתאם לתיק האישי של כל מבוטח. השירות ניתן ללקוחותיהם של סוכני הביטוח חברי הלשכה, שבחרו להשתתף במיזם. יש לציין, כי עד להקמת המיזם של לשכת סוכני הביטוח, היו חברות הביטוח היחידות שסיפקו את המענה לצורך זה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email