מרכז הפרישה של הלשכה מרחיב פעילותו: יפעל גם בחיפה ובצפון

המיזם של לשכת סוכני הביטוח מיועד להדריך את ציבור החוסכים כיצד לנהל נכון את הפרישה לגמלאות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

פעילות מרכז הפרישה של לשכת סוכני הביטוח מתרחבת גם למחוז חיפה והצפון. בקרוב יתקיים כנס סוכנים בצפון, שיכלול השתלמות והיכרות עם פעילות מרכז הפרישה, הפועל מאז תחילת יולי האחרון במחוז תל אביב והמרכז. סוכני המרכז השתלמו בנושא בכנס שהתקיים ב־9 ביולי.

"מרכז הפרישה" הוא מיזם של לשכת סוכני הביטוח עבור ציבור החוסכים, לקראת פרישה לגמלאות. במסגרת המיזם, פתחה הלשכה במשרדיה בתל אביב מרכז פרישה ובו צוות המספק מידע ותכנון פרישה מקיף, מקצועי ומפורט, בהתאם לתיק האישי של כל מבוטח. השירות ניתן ללקוחותיהם של סוכני הביטוח חברי הלשכה, אשר בחרו להשתתף במיזם. עד להקמת המיזם של לשכת סוכני הביטוח, היו חברות הביטוח היחידות שסיפקו מענה לצורך זה.

בכנס שיתקיים במחוז חיפה והצפון ישתלמו הסוכנים בין היתר במשמעות ובערך שיקבלו הלקוחות מהטיפול של מרכז הפרישה. כמו כן ישתלמו בשיטת העבודה, בהיכרות עם תוכנת המחשב הייחודית וילמדו על התועלות לסוכני הביטוח.

"יחד מאפיינים"

לדברי מומחה הפרישה רון קשת, המנהל המקצועי של מרכז הפרישה, תחום הביטוח הפנסיוני מורכב מפרמטרים רבים: מיסוי, ניהול כספים, אופן השימוש בו (סכומים הוניים או קצבאות) והכוונה. כאשר מבוטחים ותיקים מגיעים לשלב בחייהם הנושק לגיל הפרישה, הם מצפים לקבל את מלוא המידע וההכוונה המתאימים מגורם מקצועי, שעליו סומכים יותר מכל – סוכן הביטוח.

"לקוחות המופנים על־ידי סוכני ביטוח חברי הלשכה, מגיעים בשלב ראשון למשרדי המרכז בתל אביב לפגישה ראשונה ללא עלות", מסביר קשת. "במסגרת הפגישה אנחנו מאפיינים יחד איתם, ברמה המשפחתית, את מצבם הפנסיוני ומציגים להם את הערך הצפוי להם במידה ויבחרו לצאת איתנו לתהליך ואם בכלל כדאי להם לעבור את התהליך איתנו (כיוון שיש לקוחות שהמהלך אינו כדאי עבורם)", מתאר קשת. "במידה והלקוח רוצה להמשיך איתנו, מתחיל תהליך שאורכו 3־6 חודשים, בו אנחנו מכינים עבורו את כל החומר הקשור בנושא הפרישה, כולל מיסוי, ניהול כספים, בדיקת מטרות ויעדי משפחה, מעבר עושר מדור לדור, הגנות ביטוחיות ועוד. צוות המרכז מבצע את הטיפול באמצעות תוכנת מחשב ייחודית". עלות הייעוץ והשירות תלויה במורכבות התיק הפנסיוני ובזמן הטיפול.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email