מרכז הפרישה של הלשכה במחוז ת“א והמרכז יצא לדרך

להשתלמות ההיכרות הגיעו כ-50 סוכנים; רון קשת: ”אני מעריך שמכאן תחל הקפיצה“
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מיזם מרכז הפרישה של הלשכה נפתח בשבוע שעבר באופן רשמי בהשתלמות היכרות, שאליה הגיעו כ-50 סוכנים. ההשתלמות כללה סדנה של שעתיים וחצי, שאותה הדריך רון קשת, המנהל המקצועי של המרכז.

לדבריו, ”בהשתלמות הזו ערכנו מפגש היכרות עם המערכת של תכנון פרישה, והערך שהיא מעניקה ללקוחות. הסברנו גם על תהליכים שהלקוחות עוברים במהלך תכנון הפרישה, בנושאי מיצוי הכסף, בדיקת צרכים ביטוחיים, ליווי ובקרה. הסברנו על מתודת העבודה במרכז הפרישה, ערכנו היכרות עם התוכנה הייחודית לתכנון פרישה וסיפרנו על התועלות שמפיק הסוכן מהתהליך. הראינו גם תיקי לקוחות כדוגמה.

”אנשים כבר פנו אלי וביקשו שאתחיל לעבוד עם לקוחותיהם. כמה סוכנים אף ביקשו לערוך לעצמם תכנון פרישה, שניים מהם כבר נמצאים בתהליך. מבחינתי, אף שעשינו את ההשקה בתחילת חודש שעבר, המיזם החל בחמישי שעבר. אני מעריך שמכאן תתרחש הקפיצה“.

המיזם נולד לאחר שהלשכה זיהתה את הצורך בהקמת מרכז שירות אובייקטיבי נטול אינטרסים, שלא יסתמך על חברת ביטוח אחת כפי שהיה עד היום. הכנסות הפרויקט יתחלקו בין הסוכנים ללשכת סוכני הביטוח. כיום, רוב סוכני ביטוח לא עוסקים בתכנוני פרישה, על אף שמדובר בשירות נחוץ לציבור.

הלקוחות שיגיעו למרכז הפרישה ייהנו מתכנון פרישה נכון. לקוח שיגיע לתכנון פרישה מטעם הלשכה יקבל שירות אובייקטיבי, שיפרוש בפניו כמה אפשרויות, והוא יחליט היכן לשים את התוספות לפנסיה בעצמו. הלקוח של הסוכן יקבל תכנון פרישה, ושניהם ילוו על ידי המרכז במשך כל התקופה.

קשת מדגיש כי ”מדובר במהפכה אמיתית. זה אחד הדברים הכי חשובים שלשכת סוכני הביטוח עשתה עבור הלקוחות וגם עבור הסוכנים, שיוכלו לשלוח את לקוחותיהם לקבל את השירות המקצועי והטוב ביותר שקיים. הלקוחות יגיעו לפגישה ראשונה, שבה נעבור עמם על הסוג הספציפי של תכנון הפרישה הנכון עבורם, ומשם נמשיך יחד בתהליך שאורך בין שלושה לשישה חודשים. זה ליווי צמוד אחד על אחד עם הלקוח, אבל זה יהיה מצוין אם הסוכן יצטרף לתהליך. בסופו של דבר, אנחנו מעבירים את הלקוחות ממצב של חוסר ודאות לרמה של ודאות – הם יודעים מה קורה אתם לאחר הפרישה. זה שירות נדרש ומבורך“.

בשלב הראשון של המיזם, יינתן שירות מידע והכוונה לחברי הלשכה במחוז תל אביב והמרכז. בהמשך התהליך יתפרש המיזם ליתר חלקי הארץ.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email