מרכינים ראש על מותו של סמנכ"ל השיווק של פספורטקארד – משה שמיר ז"ל

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

משה שמיר, סמנכ"ל השיווק של פספורטקארד, השתתף בשבת האחרונה במשחה צליחת הכנרת, אותו ביצע במשך למעלה מ־10 השנים האחרונות. משלא הגיע לקו הסיום בתום המשחה הוכרז כנעדר. כוחות חילוץ והצלה רבים, בהם גם מנהלים ועובדים רבים בפספורטקארד ודיוידשילד וגורמי מקצוע וחילוץ מטעם החברה, סרקו את האזור בשבת וביום ראשון, וגופתו אותרה לבסוף ביום ראשון סמוך לשטח בו התקיים המשחה. בן 66 היה במותו והותיר אחריו אישה: זיוה, שתי בנות ובן: הילה, יונית ורום, ועוד ארבעה נכדים.

משה שמיר ז"ל | צילום: מתוך אתר פספורטכארד

מחברת פספורדקארד נמסר: "משפחות פספורטקארד ודיוידשילד מרכינות ראש וכואבות את מותו בטרם עת של משה שמיר ז"ל, חבר יקר ומנהל מערך השיווק של חברת פספורטקארד".

יואל אמיר, מנכ"ל פספורטקארד ואלון קצף, יו״ר החברה אמרו: "אנו עדיין מעכלים את הבשורה המרה וכואבים את לכתו של משה, שהיה איש רב פעלים ומעמודי התווך של פספורטקארד.

"משה היה אדם נמרץ והרפתקן שהרבה לטייל ולחוות. הוא היה עובד חרוץ ומסור וסייע לישראלים רבים בשעותיהם הקשות ביותר. אנו משתתפים בצער המשפחה ומבקשים לחזק את ידי אשתו, ילדיו ונכדיו".

שי שמש, מנהל השיווק בלשכת סוכני ביטוח, שהכיר את שמיר מקרוב, אמר: "משה שמיר היה מקצוען מהרמה הראשונה אשר זכה לפרסים ותשבחות על פעולות יוצאות דופן בעולם השיווק וקידום פספורטקארד. הייתה לי הזכות לעבוד עם אדם כזה, שמבין בדיוק איך לקדם את החברה בה הוא עבד. משה יחסר לנו מאוד, ליבנו עם המשפחה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email