מרשות שוק ההון לאיילון: אלעד אלקובי ינהל את מחלקת הפרט בחברה

עד לפני חודש ניהל רו"ח אלקובי את מחלקת ביטוח הרכוש ברשות; בראשית השנה עזב את רשות שוק ההון הסגן הבכיר אסף מיכאלי שינהל את תחום החיים והבריאות ב־AIG
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

רו"ח אלעד אלקובי, שכיהן עד לפני כחודש כמנהל מחלקת ביטוח רכוש ברשות שוק ההון, מצטרף לאגף ביטוח כללי באיילון, שאותו מנהלת יעל יריב. אלקובי ינהל את מחלקת הפרט בחברה. מועד כניסתו של אלקובי לתפקיד כפוף לאישור ועדת ההיתרים.

אלקובי כיהן כ־9 שנים ברשות שוק ההון ובמשרד האוצר. בעבר הוא שימש גם כראש ענף במחלקת פיקוח על גופים מוסדיים באוצר וכמרצה מן החוץ בבית הספר הגבוה לטכנולוגיה – מכון לב. אלקובי בן 38, נשוי ולו ארבעה ילדים. הוא מחזיק בתואר ראשון בהצטיינות בחשבונאות ומערכות מידע ממכון לב, ובתואר שני בהצטיינות במשפטים מאוניברסיטת בר אילן.

אלעד אלקובי. צילום: באדיבות המצולם

מנכ"ל איילון אריק יוגב ברך את אלקובי על המינוי וציין כי: "אלעד מביא עמו ניסיון ניהולי עשיר הן בתחום ביטוח הפרט והן בתחום הרגולציה. אנו מתברכים כאן בתוספת משמעותית ואיכותית ביותר לצוות ההנהלה של איילון, נדבך חשוב בהמשך מגמת הצמיחה של איילון".

דלת מסתובבת

לפני כחודשיים פורסם כי בכיר אחר ברשות, אסף מיכאלי, שכיהן כסגן בכיר לממונה על שוק ההון, ינהל את תחום החיים והבריאות בחברת AIG.

מיכאלי, שפרש מהרשות בתחילת השנה, הגיש לאחרונה בקשה לוועדה לבחינת היתרים לקיצור תקופת הצינון שלו – על מנת שיוכל לעבוד בגוף המפוקח על ידי הרשות. בקשתו אושרה בימים אלה והוא יחל לכהן בתפקידו
החדש בשוק הפרטי באוקטובר הקרוב.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email