מרתון הרצאות בכנס מחוז השרון: 130 סוכנים הגיעו ליום עיון שהתקיים במתכונת חדשה

בין הנואמים: נשיא הלשכה שניהל שיחה חופשית עם המשתתפים ועו"ד ג'ון גבע שדיבר על שאלת ההפרדה בין מתפעל לבין שיווק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ביום חמישי שעבר הגיעו כ־130 סוכנים וסוכנות ביטוח ממחוז השרון ליום עיון של המחוז שהתקיים בסינמה סיטי בנתניה. הכנס הופק בשיתוף עם קבוצת שגריר ופוינטר, והתקיים בפורמט חדש – מרתון של הרצאות בנות רבע שעה מקסימום (בכנס היו כ־12 הרצאות), לעומת 3־4 הרצאות בנות חצי שעה לפחות שהיו בעבר.

לדברי סו"ב דניאל קסלמן, יו"ר מחוז השרון "המטרה בשינוי היתה להביא יותר נושאים לדיון, יותר מרצים ויותר מיקוד בכל הרצאה. שאלנו את הסוכנים ויושבי ראשי הסניפים במחוז מה מעניין אותם לשמוע, והעברנו למרצים את הנושאים כדי שהם יוכלו להתכונן מראש ולהיות ממוקדים בנושא הספציפי".

בפתיחת יום העיון נשאו דברים – סו"ב יוסי אנגלמן, יו"ר סניף נתניה; סו"ב קסלמן, יו"ר מחוז השרון; סו"ב צביקה גופר, יו"ר סניף חדרה, וסו"ב מולי זליג, יו"ר סניף פתח תקווה.

יניב ברוך, סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי בפוינטר סיפר על מוצרים חדשים להגנות בכלי רכב במסגרת הרצאה על "חדשנות טכנולוגית". תמר הראל משגריר הרצתה בנושא מוסכי הסדר.

ד"ר אודי פרישמן, יועץ לביטוח רפואי, מימוש זכויות ורשלנות רפואית, דיבר על החשיבות שבהתאמת פוליסות הבריאות למבוטחים ועל בריאותו של סוכן הביטוח.

סו"ב אריאל מונין, יו"ר הוועדה לביטוח כללי בלשכה, דיבר על מספר נושאים וביניהם, מי מבטיח שחוזר נזקי המים החדש יכנס לתוקף והבעיות ייפתרו? האם מיזם הלויד'ס מצליח? מונין סיפר שהמיזם אכן מצליח ולמעלה מ־1,000 פוליסות כבר נמכרו.

רונן דניאלי, מנהל המכללה לפיננסים וביטוח של הלשכה, דיבר על "התמקצעות סוכני הביטוח במסגרת המכללה" ופירט את הקורסים שהיא מציעה.

סו"ב אורי צפריר, מ"מ נשיא הלשכה, סיפר על פתרון בעיות הסוכנים אל מול חברות הביטוח ואף הביא דוגמאות מוחשיות.

סו"ב אריה אברמוביץ, נשיא לשכת סוכני ביטוח, קיים שיחה חופשית עם קהל הסוכנים ועדכן את הנוכחים בסוגיות בהן מטפלת הלשכה.

גבי נקיבלי, יועץ הלשכה בתחום הבריאות והסיעוד, דיבר על הנושא "לשדרג או לא לשדרג – ביטוחי הבריאות החדשים".

סו“ב יוסי ורסנו, יו"ר תת הוועדה לפיננסים בלשכה, שכנע את הנוכחים כי תחום הפיננסים הוא מקור אדיר להכנסה עבור סוכני הביטוח, ושיש ערך מוסף לסוכן הפנסיוני בכל הקשור לטיפול בכספים הפנויים של הלקוחות.


דני קסלמן, מולי זליג, יוסי אנגלמן וצביקה גופר

אלון אבן־חן, יו"ר MDRT ישראל, דיבר על הכדאיות של הצטרפות למועדון היוקרתי.

גיל רשף, מנכ"ל ופרופסור, וזיו רייך, דיקן, מהמכללה האקדמית נתניה סיפרו על שיתוף הפעולה של המכללה עם לשכת סוכני הביטוח.

עו"ד ג'ון גבע, היועץ המשפטי של חברי הלשכה מחוז מרכז, דיבר על סוגיית ההפרדה בין מתפעל לבין שיווק, והביא דוגמאות מההיבט המשפטי לעסקאות כספיות ומיזוגים בין סוכנים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email