משולחן MDRT: חשיבות החמצן הכלכלי

ביטוח חיים בסיסי חשוב מאין כמוהו כדי להמשיך בחיים כהרגלם. סוכן הביטוח יכול לסייע ללקוחות למצוא את ביטוח החיים המתאים להם
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

פעמים רבות שואלים אותי מדוע צריכים ביטוח חיים בסיסי. האם נחוץ ביטוח חיים לעצמי? למשפחתי?

כדי לענות על שאלה זו, אני עושה השוואה עם טיסה: כשאתה במטוס, מהן הוראות הבטיחות שמציגים לך?

במקרה חירום, אומרים לנו, שמסכות חמצן תרדנה; מציגים לנו בסרטון באיזו צורה לחבוש את המסכה מעל האף הפה, תחילה לעצמנו, ורק אחר כך לעזור לאלה הנמצאים סביבנו.

בדומה, אני אומר – אם אין לך את החמצן הכלכלי שנחוץ למשפחתך, לצורך המשך החיים הסדירים, איך תוכל לעזור לאלה הנמצאים סביבך – ילדיך, אשתך, שותפיך העסקיים? כדי להושיט להם עזרה, הדבר תלוי רק בך.

אני, סוכן הביטוח, נמצא כאן לצדך כדי לסייע בידך למצוא את החמצן הכלכלי הנחוץ לך ולמשפחתך.

Hope of investor concept

שווי ביטוח החיים

רוני מוהאל, סוכן ביטוח מדרום אפריקה, הציג בפני חברי מועדון MDRT דרך מאתגרת להציג בפני מבוטח מהו שוויו של ביטוח החיים הקיים שלו.

"מר גולדברג, אני בטוח שהענקת למשפחה שלך בית חם, אהבה ויופי, ואתם נהנים מרמת חיים נאותה. לכן, אני מבקש ברשותך דקה מזמנך; בבקשה רשום סכום על דף זה.

לא אביט בו, ולא אשאל מהי ההכנסה החודשית שלך או מהו סכום הביטוח שרכשת. אם תרצה לעדכן אותי בסכומים אלו, נתייחס אליהם בהמשך.

כרגע, אני מבקש שתרשום על דף זה רק את גובה סכום הביטוח שרכשת. עכשיו, תמחק את שני האפסים האחרונים מהמספר שרשמת. את הסכום הנותר תחלק ב-4.

הסכום שהתקבל הוא הסכום שהמשפחה שלך תקבל כל חודש מביטוח החיים שלך, וזאת בהנחה שהשקיעו אותו בריבית של 3% לשנה.

מר גולדברג, תשווה סכום זה מול הסכום החודשי נכון להיום כדי להתקיים. סכום זה מפליא אותך? בוא נשקיע יחד כמה דקות, כדי לראות מה נכון לך כדי שביטוח החיים ייתן למשפחה שלך את ההכנסה שהיא אכן זקוקה לה?"

הטור תורגם על ידי הרולד מידלדורף ונערך על ידי חוה פרידמן וינרב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email