משכנתא הפוכה בסכום חודשי קבוע ושירותי אבחונים וטיפולי התפתחות הילד

איילון ביטוח משיקה את המוצרים החדשים, בין היתר, לאור הביקוש מצד המבוטחים. מסלול המשכנתא ההפוכה החדש מאפשר לבני הגיל השלישי לשעבד דירת מגורים שבבעלותם, מבלי שיצטרכו לשלם החזר חודשי כלשהו ולקבל תוספת חודשית על פי צרכיהם ורצונם
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לאור ההצלחה והביקוש הגבוה להלוואות במודל "משכנתא הפוכה" שגיבשה והשיקה איילון בשנה שעברה, החליטה החברה להרחיב את מגוון המסלולים שהיא מציעה ללקוחותיה ומשיקה לראשונה בישראל בקרב חברות הביטוח, הלוואות משכנתא הפוכה בסכום חודשי קבוע לכל החיים לצד הוספת מסלולי ריבית חדשניים ובלעדיים בהלוואות בסכום חד פעמי של ריבית קבועה צמודה, ריבית משתנה מדי חמש שנים עפ"י עוגן אג"ח ממשלתי צמוד, ריבית צמודה לפריים ואפילו אפשרות ליצירת תמהיל של ריביות המותאמות אישית לבחירת הלקוח.

באיילון מדגישים כי באפשרות הלקוחות לקבל את ההלוואה בסכום חד פעמי, בסכום חודשי קבוע או בשילוב של שני המסלולים. מסלול המשכנתא ההפוכה החדש של איילון מאפשר לבני הגיל השלישי לשעבד דירת מגורים שבבעלותם, מבלי שיצטרכו לשלם החזר חודשי כלשהו ולקבל תוספת חודשית על פי צרכיהם ורצונם.

הלוואות משכנתא הפוכה בסכום חודשי קבוע לכל החיים | צילום: Shutterstock

רונה יוסף, מנהלת אגף השקעות באיילון מציינת כי "מודל משכנתא הפוכה הפך בחודשים האחרונים לפופולרי ביותר בקרב הציבור הרחב ומאפשר גם לסוכני החברה לתת ערך ממשי  וחשוב ללקוחותיהם.. החידושים שאנחנו מציעים יאפשרו ללווים לבחור במסלול המתאים להם – עם גמישות מרבית ואפשרות לשלב בין המסלולים השונים ובתנאים אטרקטיביים."

כיסוי בריאות

כמו כן, השיקה החברה נספח שירות חדש לאבחונים וטיפולי התפתחות הילד. הנספח מיועד לילדים עד גיל 21 , המבוטחים באחת מפוליסות הבריאות הפרטיות באיילון, ומכסה הוצאות רפואיות הקשורות באבחונים וטיפולים בהתפתחות הילד, המבוצעים בישראל.

הנספח החדש כולל כיסויים לשורה ארוכה של שירותים בתחום התפתחות הילד, שיינתנו באמצעות חברת TARGETCARE בכפוף להשתתפות עצמית או בפנייה לספק, על פי בחירת המבוטח/ת ועד התקרות הנקובות בתנאי הנספח ובכפוף להשתתפות עצמית המפורטת.

ד"ר נאוה ניב סרודיו, מנהלת אגף בריאות באיילון ביטוח מציינת כי "נספח התפתחות הילד החדש שאנו מציעים למבוטחים מהווה נדבך נוסף בעולם ביטוחי הבריאות הייחודיים של איילון, המהווה מנוע צמיחה אסטרטגי של החברה ומציג צמיחה משמעותית מתחילת השנה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email