משלחת מדובאי תשתתף בכנס MDRT בירושלים

פיני חג'ג': "הכנס בירושלים מיועד להרים את המורל והמוטיבציה. צריך לטפל ברוח בתקופה זו"; הכנס צפוי להיערך ב־15־16 ביוני בירושלים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

"בשעה טובה, לאחר שנה אנחנו חוזרים לקיים כנסים פרונטליים. זה היה חלום ישן שלי להחזיר את הכנסים הארציים של הארגון לירושלים; עם כל אהבתי לעיר אילת, אני מעדיף את ירושלים. יש בזה גם מסר ערכי ייחודי וישראלי", אומר יו"ר MDRT ישראל עו"ד וסו"ב פיני חג'ג', לקראת הכנס הארצי של הארגון שיתקיים בתאריכים 15-16 ביוני הקרוב במלון "מצודת דוד" בירושלים.

לדברי חג'ג', בכנס תשתתף משלחת חברי הארגון מדובאי, כשאת האירוח שלה לקח על עצמו בית הסוכן "יונט" בראשות סו"ב שלמה אייזיק.

משתתפי הכנס יהנו מסיור טעימות בשוק מחנה יהודה. צילומים: shutterstock

הכנס לא יתמקד בנושאים מקצועיים ותכניו "ייגעו באנשים, ברוח, באנרגיות ובמוטיבציה. תכנים מקצועיים יש לנו בשפע מחברות הביטוח ומארגון MDRT העולמי, שמדרבן לעשייה וקידום האינטרסים של הסוכן, ונותן כלים מקצועיים מעולים", הוא אומר.

"איש אינו חסין"

"רק השבוע דיברתי עם שני סוכנים בכירים חברים ב-MDRT, שהורידו את קצב המכירות שלהם באופן בולט. יש רבים כמותם שנמצאים במצב של ייאוש; קשה לשמוע את זה – גיליתי שאיש אינו חסין מהעייפות הנפשית.

"אני עצמי חליתי בקורונה במרץ שעבר, ושכבתי במשך שבועיים חסר אונים ומותש. אומנם לא נשברתי וחזרתי לעבוד לאחר המחלה, אבל הלחצים על הסוכנים שהתגברו מאוד בתקופת הקורונה, ועכשיו עם ביטול מוצרים כל כך בסיסיים בהוראתו של הרגולטור, לזה תוסיפו מוקדים, חברות ביטוח ישירות ופעילות אגרסיבית ישירה של החברות, כל אלה יוצרים לחץ אדיר על הסוכנים וגרמו לכך שגם החזקים ביותר מביניהם מתקשים להתמודד".

"הכנס מיועד להרים את החברים לצאת מהשגרה, לתת להם מוטיבציה ובוסט של אנרגיה לחזור ולמכור בתקופה הזו. סוכן סיפר לי שחברה עמה הוא עובד החליטה על שימור לקוחות תמורת הנחה של 100% לשנה, שזה אומר שאין חיוב פרמיה במשך שנה. השוק הידרדר ואני לא רואה שזה יגמר כאן".

הכנס ייערך בחסות חברת כלל ביטוח, ובערב הפתיחה יברך מנכ"ל החברה יורם נווה את המשתתפים בשם חברות הביטוח.

גם מרצים מחו"ל

הכנת תכנית הכנס שיימשך יומיים כאמור, נמצאת בעיצומה. בין המשתתפים יהיו נשיא לשכת סוכני הביטוח (הנשיא הזמני שייבחר ב-9 ביוני. ר.מ.); מנכ"ל כלל ביטוח יורם נוה; פרופ' יורם יובל שירצה על "אושר כמפתח למצוינות וחדשנות"; סו"ב לנה פירוואני, יו"ר ארגון MDRT לשעבר של איחוד האמירויות שידבר על Power of networking; דעאל שלב ירצה על הביטקוין והעתיד הכלכלי; ד"ר נאדר בוטו קרדיולוג ומצנתר בכיר ומרצה, ידבר על "האדם השלם"; שלומי תמן, משנה למנכ"ל ומנהל מערך הסוכנים בכלל ביטוח ואלוף במיל' דורון אלמוג. קובי אריאלי ינחה.

משתתפי הכנס ייהנו ביום השני של הכנס מסיורים בשכונות ירושלים וטעימות בשוק מחנה יהודה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email