משנה כיוון: הראל החליטה לקדם מחדש את ביטוח משלים שב"ן

סוכני הביטוח יקבלו עמלה מלאה בניגוד לעבר. הערכה - המוצר יחזור גם אצל חברות ביטוח נוספות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לאחר מספר שנים שבהן נדחקו הצידה פוליסות הבריאות משלימות שב"ן, החליטה הראל ביטוח בימים אלה לקדם מחדש את מוצר הבריאות שלה "אפגרייד משלים שב"ן". השבוע קיימה הראל הדרכה לסוכניה בנושא, ונודע כי היא תשלם להם תגמול מלא על שיווק המוצר ואף תשפר את תפעולו. כך, למשל, המבוטח יוכל לקבל את התשלום עבור פרוצדורה רפואית ב"ביט" לפני ביצוע ההליך.

שינוי מגמה משמעותי | צילום: Shutterstock

מהראל נמסר כי "במסגרת המוכנות לשנת 2021 ולאחר השקת מוצר האפגרייד אקסטרה בשנים האחרונות, הראל בחרה השנה לרכז מאמץ אל מול מוצר האפגרייד משלים שב"ן. זאת במיוחד לאור הערכה של הראל כי בתקופה מיוחדת זו נדרשת האפשרות להציג ללקוחותיה גם מוצר ניתוחים מעולה במחיר נמוך הנמנה עם 3 הפתרונות הביטוחיים אשר החברה מאפשרת בכיסוי הניתוחים: מוצר פריפרד – מהשקל הראשון; מוצר אפגרייד אקסטרה – בהשתתפות עצמית של 3,000 שקל ומוצר האפגרייד משלים שב"ן המחייב מימוש הזכאות בשב"ן לצד התחייבות מלאה של החברה למימון מלא או השלמת ההוצאה בגין הניתוח.

בתגובה מסר סו"ב איגור מורי, יו"ר ועדת בריאות וסיעוד בלשכה: "ההחלטה של הראל להדגיש מחדש את מוצר המשלים שב"ן היא שינוי מגמה משמעותי מאוד. חברה מובילה בענף ביטוח הבריאות עושה חישוב מחדש של סיכוני הכיסוי ומחזירה את ההתייחסות אליו כאל מוצר שווה בין שווים בענף הבריאות. לאחר הרפורמה של 2016, הראל הייתה זו שבעקבותיה חברות אחרות הורידו דגש מהמוצר על ידי שינוי בתבניות השיווק ותמחור בפועל. ההחלטה של הראל תשפיע באופן מאוד משמעותי על האופן בו הענף רואה את המוצר ומקדם אותו. אני מברך את הראל על ההחלטה המקצועית והנכונה, שמשפרת את מצב הסוכנים והלקוחות".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email