משנים אסטרטגיה: מנורה מקימה מרכז חיתום לעסקים בינוניים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מנורה מבטחים ביטוח הודיעה בתחילת השבוע בחוזר לסוכנים על הקמת מרכז מתמחה בחיתום עסקים. המרכז יהיה אחראי על כל תהליך החיתום והשירות לעסקים בינוניים מתוך מטרה לספק לעסקים האלו פתרון הוליסטי שישלב רמת חיתום ושירות גבוהה, וזאת כדי לתת לסוכני החברה פתרון של one stop shop מהיר וממוקד לעסקים האלו. המרכז יפעל כחלק ממחלקת החיתום הראשי באגף עסקים. אלעד שלף, משנה למנכ"ל ומנהל אגף עסקים, מסר כי הסיכונים אליהם חשופים עסקים בינוניים, וכנגזרת מכך רמת החיתום והשירות הביטוחי אליהם הם נדרשים נמצאת במגמת עלייה מתמדת.

לדבריו, הקמת המרכז היא חלק מהאסטרטגיה של מנורה מבטחים לתת את המוצר הביטוחי המקיף והטוב ביותר לעסקים הללו באמצעות יצירת יחידה ייעודית שתתמחה ותתמקד בעסקים האלו. עוד מסר כי "הקמת המרכז ממשיכה את המיקוד של מנורה מבטחים בייעול ושיפור תהליכי יצירת ערך לסוכני החברה באמצעות תהליך עבודה חדש שמשדרג את רמת שירות והחיתום. המטרה היא ליצור מומחיות ומקצועיות על ידי מיקוד בפלח עסקים מסוים שעד היום לא זכה לפתרון ייעודי מתמחה בענף".

קבוצת מנורה מבטחים מתמחה בניהול עסקי ביטוח, פנסיה ופיננסים. הקבוצה מנהלת נכסים בהיקף של כ־180 מיליארד שקל. מנורה מבטחים מציעה מגוון פתרונות בתחומי חסכון ארוך טווח (ביטוח חיים, קרנות פנסיה חדשות וקופות גמל), ביטוח בריאות וביטוח כללי. מהחברה מחזיקה במלוא הבעלות על קרן הפנסיה הגדולה בישראל, המנהלת נכסים בהיקף של למעלה מ־100 מיליארד שקל. בשנות פעילותה, מאז 1935, ביססה מנורה מבטחים שם של חברה אמינה, יציבה ויצירתית, המעניקה ללקוחותיה שירות מקצועי, אמין ויעיל ותשואות מהגבוהות בענף הביטוח והחיסכון ארוך הטווח, וזאת לאורך שנים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email