משפחת קושנר בדקה גיוס מימון מחברות ביטוח ובנקים ישראלים

המשפחה מחפשת מימון של 500 מיליון דולר כדי לעמוד בהחזר המשכנתא על מגדל משרדים בניו־יורק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

משפחתו של ג’ארד קושנר, חתנו של נשיא ארה”ב דונלד טראמפ ויועצו, מחפשת מימון של 500 מיליון דולר כדי לעמוד בהחזר המשכנתא על מגדל משרדים בניו־יורק. לפי דיווחי התקשורת האמריקאית, נציגי המשפחה בדקו גיוס הלוואות מחברות ביטוח ובנקים ישראלים, בנוסף לקרנות השקעה בקטאר, חברות ביטוח סיניות וחברות השקעה אמריקאיות.

קושנר, הנשוי לאיוונקה טראמפ, בתו של הנשיא, עמד בראש חברת ההשקעות של משפחתו, עד שהתמנה להיות יועצו האישי של הנשיא. ב־2007 , ערב המשבר הפיננסי, רכש קושנר מגדל משרדים בשדרה החמישית 666 בניו־יורק בסכום שיא של 1.8 מיליארד דולר. בניין 666 היה אמור להיות פרויקט הדגל של החברה, אך התזמון עיכב את מימוש התוכנית להריסת המגדל והקמת מגדל מודרני גבוה. הם נאבקים עם דלדול במספרם של השוכרים ואי יכולת לבצע שיקום של המגדל.


קושנר. המשבר הכלכלי עיכב את פרויקט הדגל

החברה עומדת בפני פרעון חלק גדול מהמשכנתא בשנת 2018 ולכן מחפשים בני המשפחה, בראשם האב צ’ראלי, לגייס משקיעים. המשא ומתן על צירוף חברת הביטוח הסינית אנבנג נכשל, ועתה נציגי החברה בודקים גיוס הכסף הדרוש מחברות ביטוח סיניות, קרנות השקעה קאטריות ומחברות ביטוח ובנקים ישראלים. כך על פי דיווח בבלומברג.

בעבר, משפחת קושנר רצתה לרכוש את השליטה בחברת הפניקס, אך לא קיבלו את אישור הפיקוח על הביטוח באוצר.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email