משרד התקשורת והאסטרטגיה "קמחזי תקשורת" חוזר לשמש כדובר הלשכה

המשרד בבעלות אושרת קמחזי יוביל אסטרטגיה חדשה למיצוב לשכת סוכני הביטוח. נשיא הלשכה אנגלמן: "מהלך זה יצעיד וילווה את הלשכה בכל העשייה למען ציבור המבוטחים והסוכנים"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

משרד ייעוץ התקשורת והאסטרטגיה קמחזי תקשורת, בבעלות אושרת קמחזי, נבחר השבוע מחדש ללוות את לשכת סוכני הביטוח בשירותי דוברות, יח"צ ואסטרטגיה תקשורתית. בשבוע שעבר הסתיימה ההתקשרות בין הלשכה לבין משרד גולדפינגר תקשורת והדוברת מירב לפידות, שליוו את הלשכה בשנה האחרונה.

מהלשכה נמסר כי ביקשו לחזור ולעבוד עם משרד קמחזי תקשורת אשר ליווה את הלשכה בשנת 2019, בעקבות ההצלחה הרבה של הפעילות המשותפת באותה תקופה. במסגרת תפקיד הדוברות, בקמחזי יובילו אסטרטגיה חדשה למיצוב הלשכה אשר מנוהלת בימים אלו על ידי הנהגה חדשה בראשות נשיא הלשכה סו"ב יוסי אנגלמן, ויפעלו לקידום מעמד סוכני הביטוח בדגש על מהלכים לטובת ציבור המבוטחים והן לסוכני הביטוח בישראל.

אושרת קמחזי. צילום: רוני פרל

"ערוץ ההסברה לסוכנים"

משרד קמחזי תקשורת נחשב לאחד המשרדים הגדולים והצומחים כיום בענף יעוץ התקשורת והאסטרטגיה, המייצג שורה של חברות גדולות ומרכזיות במשק במנעד תחומים. המשרד מתמחה בעבודה מול התקשורת הכלכלית והארצית ובעל ניסיון רב בהובלת גופים ציבוריים כלכליים.

אושרת קמחזי הודתה ללשכת סוכני הביטוח בישראל על האמון ועל הזדמנות ואמרה כי היא שמחה לחזור ולהוביל את מערך התקשורת של אחד הגופים המשמעותיים במשק ולהוות ערוץ הסברה ומידע חשוב למבוטחים ולסוכני הביטוח בישראל.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email