משתלמים ונהנים: סוכני הביטוח באירוע חוויתי לסיכום הקיץ

ועדת הצעירים ומחוז צפון בלשכה יזמו ערב ששילב בין תוכן מקצועי ובין הקרנת משחק במוקדמות ליגת האלופות בכדורגל; "האווירה הייתה מחשמלת", סיכמו הסוכנים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ-180 סוכנים, סוכנות ונציגי חברות ביטוח, גדשו את פאב JEMS בקיסריה בערב שייזכר לטובה עוד זמן רב בלשכת סוכני הביטוח.

השבוע, בשעות הערב של יום ג', נסגר הפאב לטובת האירוע של הלשכה ששילב תוכן מקצועי בנושא ביטוח הנסיעות לחו"ל, עם סיום עונת הקיץ, ונגמר בהקרנת השידור הישיר של משחק הכדורגל בין מכבי חיפה לכוכב האדום בלגרד במסגרת מוקדמות ליגת האלופות.

"כולם הסכימו שהלוואי ויהיו בלשכה עוד אירועים כאלו" | צילומים: גיא קרן

לדברי סו"ב יעקב שכנר, שאף הנחה את הארוע, הערב היה יוזמה של ועדת הצעירים שבראשות סו"ב ענר אדרי, ומחוז צפון בראשות סו"ב תדהר סאטובי, ובחסות החברות מגדל, הראל, הפניקס, פספורטכארד, כלל ומנורה.

נשיא הלשכה סו"ב שלמה אייזיק, פתח את הערב והתייחס לחשיבות ביטוח הנסיעות לחו"ל כאחד המוצרים המכניסים לסוכן הביטוח הצעיר והוותיק. אייזיק הוסיף, כי הלשכה תמשיך להיאבק בגורמים שאינם בעלי רישיון סוכן, כמו חברות כרטיסי האשראי וסוכני הנסיעות, שמשווקים ביטוחי נסיעות. 

נציגי חברות הביטוח הציגו את פוליסות הביטוח של כל חברה ומה הן מציעות. סו"ב דורון הורנפלד, סוכן ותיק ומומחה לביטוח נסיעות לחו"ל, סיפר על ניסיונו ועל תביעות בהן טיפל בתחום.

אווירה מחשמלת

אבל גולת הכותרת הייתה, כאמור, שידור המשחק אשר נוהל גם על ידי השדר לירן שכנר מערוץ ספורט 1 (שהוא גם בנו של סו"ב יעקב שכנר, ר.מ.). "האווירה הייתה מחשמלת", מספר שכנר, "וכולם רותקו למסכים שבהן הוקרן המשחק הדרמטי. לאחר התוצאה הסופית של תיקו 2:2, לא נותר סוכן אחד על כסאו; כולם קפצו ושאגו משמחה ומהתלהבות".

לסיכום, אומר שכנר: "היה ערב מדהים; כולם הסכימו שהלוואי ויהיו בלשכה עוד הרבה אירועים כאלו בהם נוכל לשבת ביחד, חברי הלשכה, וליהנות יחד באווירה כל כך טובה".

ועדת הצעירים ומחוז צפון ביקשו להודות גם לצוות השיווק של הלשכה בראשות יאיר שלום, על ארגון האירוע המוצלח.

צילום: גיא קרן
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email