מתחברים לעולם העסקי: תכנית עבודה לעובדי הלשכה

במסגרת התכנית נקבעו יעדים מקצועיים ואישיים ואלה ייבחנו בכל רבעון; רענן שמחי: "הלשכה התחברה לעולם העסקי שבו כל דבר נמדד לטובת הארגון"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

במטרה להתייעל ולשפר את התנהלות הלשכה והמכללה לפיננסים וביטוח, נבנתה תכנית עבודה אינטגרטיבית לכל עובד ועובד עם יעדים מקצועיים ואישיים לשנת 2019. היעדים יבחנו בכל רבעון, כשאז יצטרך כל עובד להציג איך עמד ביעדים שנקבעו לו.

על תכנית היעדים אחראי מנכ"ל הלשכה רענן שמחי, שמציין כי התכנית נגזרת מתכנית עבודה שגיבש נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד, ובה נקבעו אבני דרך ויעדים לעבודה הכוללת של עובדי הלשכה. התכנית לעובדים נבנתה על ידי מנכ"ל הלשכה בסיוע היועצת העסקית אלקה שלם: "היא עשתה עבודה מקצועית ומופתית עם העובדים. היא גם תלווה אותנו במשך השנה כדי לראות שאנחנו עומדים ביעדים", ציין שמחי.

רענן שמחי | צילום: גיא קרן

השבוע הוצגה התכנית לנשיא הלשכה, מ"מ הנשיא סו"ב ליאור הורנצ'יק, ויו"ר ליסוב סו"ב צביקה ויינשטיין. בסיום המצגת הציג כל עובד את תכנית היעדים שלו לשנה הקרובה. בסוף הצגת התכנית התייחסו הנוכחים לנושא. לדברי שמחי, בתכנית הושם דגש מיוחד על המכללה והוצבו יעדים שיביאו לשיפור יכולותיה והיקפי הפעילות בה במטרה להגדיל את הרווחים שלה: "הלשכה התחברה לעולם העסקי שבו כל דבר נמדד לטובת הארגון", מדגיש שמחי.

מנכ"ל הלשכה אמר לעובדים בסיום המפגש, כי הוא מאוד מאמין ביכולות שלהם ובאינטגרציה ביניהם. אין לו ספק שכולם יעמדו ביעדים בצורה מכובדת ומכבדת לטובת סוכני הלשכה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email