מתיחת פנים: עיצוב חדש לפורטל המסלקה הפנסיונית

לאחר יותר מ־5 שנים יחודש העיצוב של הפורטל; לצד השינוי העיצובי יתווספו באתר אפשרויות לביצוע פעולות חדשות
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

ביום ראשון הקרוב תעלה המסלקה הפנסיונית גרסה חדשה של האתר אשר תכלול שינויים בעיצוב האתר, בעמוד הבית, בתפריטים ובמסכים. במסגרת העדכונים יפתחו אפשרויות לביצוע פעולות חדשות ותוספות לשירותים הקיימים. כמו כן, יתחדש גם מראהו של פורטל המשתמשים אשר עבר "מתיחת פנים" עיצובית.

מהמסלקה נמסר, כי עדכון מראה האתר מגיע לאחר יותר מ־5 שנים בהן המסלקה פעילה ועל רקע הגידול המשמעותי במספר סוגי הפעולות שהמסלקה מספקת. העדכון נועד להעניק לקהל משתמשי האתר חווית עבודה משופרת, להקל על ההתמצאות באתר, להנגיש במהירות ובקלות את השירותים השונים ולייעל את העבודה במערכת.

צילום מסך | באדיבות המסלקה הפנסיונית

במסגרת השדרוג שונה לחלוטין עמוד הבית ותפריט הניווט הראשי, כך שלכל סוג שירות ניתנה קובייה בפני עצמה אשר מובילה ל"שולחן עבודה" ייחודי לסוג הבקשה. כך לדוגמה קיים שולחן עבודה ייעודי לבקשות מידע – באמצעותו יכול הסוכן לעקוב אחר נתונים שהגיעו על עמיתיו, שולחן עבודה ייעודי לבקשות ייפוי כוח – למעקב אחר סטטוס הקבלה של ייפוי הכוח ששלח לחברות המנהלות, שולחן עבודה לדוחות הפרודוקציה – ממנו הסוכן יכול להוריד את הנתונים ברמה החודשית ועוד.

עוד נמסר, כי תצוגת המידע החדשה תורמת בעקיפין גם לשירות הניתן ללקוח בכך שמסכי ריכוז המידע והתצוגות הגרפיות של המידע הפנסיוני הופכים פשוטים, ברורים ומזמינים יותר. חשוב לדעת כי השינוי במערכת הוא עיצובי בלבד וכי תהליכי העבודה נשארו במהותם דומים. כך גם נשמרה כל היסטוריית הפניות של המשתמשים, כפי שהיה טרם השינוי.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email