מתנדבי הלשכה שיפצו את ביה"ס בקרית שמונה

יותר מ-30 סוכנים וסוכנות השתתפו בפרויקט שיפוץ בית ספר בקרית שמונה. סו"ב מיכל וינצר: "הסוכנים עובדים עם הנשמה גם בעבודתם כסוכני ביטוח וגם בתרומתם לקהילה"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

למעלה מ־30 סוכנים וסוכנות הגיעו לפני כשבועיים ליומיים של שיפוץ בית ספר בקרית שמונה, במסגרת פרויקט של הוועדה לפעילות וקשרי קהילה שבראשות סו"ב מיכל וינצר.

"הסוכנים, מכל הארץ ובכל הגילאים, שיפצו את בית ספר רמב"ם – בית ספר יסודי ממלכתי דתי עם תלמידים ממעמד סוציו אקונומי נמוך מאוד ותלמידים של חינוך מיוחד", מספרת וינצר. "כולם עבדו כפועלים ליומיים. יצרנו פינות ישיבה, פרגולה ומגרש משחקים. הקמנו ספרייה חדשה, שתלנו פרחים והקמנו גינה לתפארת".

בערב השתתפו הסוכנים בסיור סליחות בצפת, ובסיומו אכלו ארוחת ערב חגיגית בעיר. לסיור הצטרפו נשיא הלשכה, אריה אברמוביץ ומנכ"ל הלשכה רענן שמחי.


הסוכנים המתנדבים

במסעדה הפתיעה חברת איתוראן את אברמוביץ עם מצגת מושקעת כמחווה לנשיא הלשכה, שיזם והתחיל את הפרויקטים. “אני שמחה לראות יותר ויותר מתנדבים שרוצים לקחת חלק בפעילויות למען הקהילה. זה לא מובן מאליו שהם נותנים מזמנם ולבם למען האחר, ועוד ביומיים האחרונים של סוף חודש, שזה שיא הלחץ בעבודה.

הסוכנים עובדים עם הנשמה גם בעבודתם כסוכני ביטוח וגם בתרומתם לקהילה”, אומרת וינצר ומוסיפה – “אני רוצה להודות באופן אישי לכל אחת ואחד שהשתתפו בפרויקט. לחברי הוועדה לפעילות וקשרי קהילה טליה נוימן ומרי בכר; לאבי ברוך, יו"ר ועדת הכספים, שתמיד אומר לי כן. לאריק ורדי, יו"ר ועדת אירועים וכנסים, שעזר מאחורי הקלעים; למוטי דהרי על הניהול המקצועי של הפרויקט. ואחרונים חביבים, ללב ולנשמה של כל הפרויקט – רונן שחר ומרגלית כוכב מאיתוראן”.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email