נבחרו יועצים שייתנו שירותי ייעוץ ללא תשלום לחברי לשכת סוכני הביטוח

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לשכת סוכני הביטוח בישראל בחרה השבוע 15 יועצים בתחומים שונים לשירות הסוכנים. היועצים שנבחרו יתנו שירותי ייעוץ ראשוני בחינם לחברים במייל, ובמידת הצורך בהמשך בטלפון. היועצים שנבחרו: דודי הרשברג, יועץ פנסיוני; רו"ח צביקה משבנק, יועץ מיסוי פנסיוני; עו"ד שלמה בכור, יועץ לענייני צווי הרחבה ודיני עבודה; ד"ר אודי פרישמן, יועץ בריאות וסיעוד; יעקב מזרחי, מומחה לביטוחי נסיעות לחו"ל; גדעון ארמן, יועץ אלמנטרי; עופר בן נון, יועץ לענייני הנדסה ונדל"ן; דוד בכר, יועץ תביעות רכוש ואובדן רווחים; נחמיה אדמוני, מומחה לאביזרי מיגון לעסקים ולדירות; נחמן ברנפלד, יועץ לדרישות מיגון; אביב בן אברהם, יועץ שמאות רכב; עו"ד איתן קנול, יועץ תעבורה; עופר פוסט, יועץ מחשוב; רו"ח רמי מימון, יועץ להערכת שווי תיק סוכן והיבטי מיסוי; איציק אוסטשינסקי, יועץ כלכלי-מסחרי של הסכמי סוכן/חברה.

לדברי ראש צוות התגובות בלשכה וחבר הוועד המנהל טוביה צוק, "הלשכה רואה חשיבות רבה מאוד בכך שלסוכן יהיה עם מי להתייעץ בנוגע לעבודה ואף בנוגע לבעיות ושאלות אישיות. לצורך כך, בחרנו יועצים איכותיים ואנחנו מתעתדים גם לפתוח בלוג ייעודי שבו יוכלו היועצים לספר על סוגיות שונות ופתרונן, כדי שסוכני הלשכה יוכלו להשתמש בניסיונם ולהפיק לקחים מהסוגיות המתוארות. ככל שחברי הלשכה ישתמשו יותר ביועצים שעומדים לשירותם, נדע להוסיף יועצים נוספים בתחומים אחרים. הכל נעשה מתוך כוונה להעמיד לרשות החברים מערך מקצועי שיוכל לסייע להם בפתרון בעיות שונות".

צוק סיפר אודות תהליך בחירת היועצים: "הגדרנו מהם תחומי הייעוץ להם זקוקים הסוכנים, גיבשנו רשימת יועצים פוטנציאליים, וחידדנו מה נדרש מהם כדי לייעץ. כמו כן, וידאנו שלא יהיה ניגוד אינטרסים בין יועץ לחבר לשכה. למשל, אם יועץ מקבל שכר מחברת ביטוח הוא יכול להיקלע לניגוד עניינים. לכן, הדגשנו כי אסור ליועצים לקבל כל תגמול מחברת ביטוח או מבית השקעות. הצלחנו להביא ייעוץ אובייקטיבי והוגן עבור סוכני הביטוח".

צוק מדגיש כי חשוב שהפנייה הראשונית תיעשה במייל כדי שהלשכה תוכל לערוך מעקב על כמות הפניות. על פי המתווה שנחתם, אם כתוצאה מהייעוץ יבקש חבר הלשכה להרחיב את הייעוץ לפגישות אישיות ו/או עם גורמים שונים, יינתן השירות תמורת תשלום על ידי הסוכן ו-/או הלקוח של הסוכן. המחיר יכלול הנחה משמעותית לחבר הלשכה.

כמו כן, בנוסף לייעוץ לחברי הלשכה ישתתף היועץ בישיבות וועדות הלשכה הרלוונטיות בהתאם להזמנה של יו"ר הוועדה, וירצה בימי עיון סניפיים ו/או ארציים. יועצי הלשכה מצדם מחויבים להגיב לפניית הסוכנים תוך שני ימי עבודה; הם לא יוכלו לקבל תמורה כלשהי מחברות ביטוח/ בתי השקעות; והם לא יעבירו תמורה כלשהי לסוכן עבור הפניית לקוח.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email