נהוראי נתיב – מייסד שחר וביקורופא, הלך לעולמו בגיל 57

נתיב היה חלק בלתי נפרד מעולם הביטוח: "החזרנו את הגלגל לאחור והסוכן חזר להיות הגורם המשמעותי ביותר"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בערב שבת שעברה הלך לעולמו נהוראי נתיב ז“ל. נתיב היה חלק בלתי נפרד מעולם הביטוח, למרות שלא היה איש ביטוח באופן ישיר. נתיב סבל ממחלת שרירים קשה, ונפטר בעקבות שפעת אגרסיבית שתקפה אותו. מי שהכירו אותו כינו אותו "יזם סדרתי" שחשב תמיד מחוץ לקופסה ופיתח עשרות כתבי שירות לתחום הביטוח.

נתיב ז"ל

בשנת 1989 הקים עם שותפו דאז אבי אלקיים, את קבוצת שחר המעניקה מגוון שירותים ללקוחות חברות הביטוח – החל מנזקי צנרת ועד שירותים רפואיים. בשנות התשעים הקימה קבוצת שחר את "ביקורופא", שסיפקה שירותי רפואה מחוץ לשעות פעילות המרפאות, ומכרה אותה לאחר מספר שנים תמורת 8 מיליון דולר.

לאחר שעזב את קבוצת שחר לפני מספר שנים, הקים נתיב בשנת 2015 את חברת פרימיום צ'ק אין, המעניקה את שרות טרום הטיסה מהבית. לפני מספר חודשים הקים חברה נלטיפול בנזקי מים תחת השם "נץ" הפועלת באמצעות טכנולוגיות מתקדמות, כדי לתת מענה ל"חוזר השרברבים" שנכנס אז לתוקף.

נתיב היה מקורב לסוכני הביטוח וכשהציג בפני הסוכנים את פעילות חברת נץ אמר, בין היתר: "מי שנמצא בתווך בין הלקוח לתיקון הנזק לצנרת הוא הסוכן. הלקוח לא מכיר את חברת הביטוח המבטחת אותו. החזרנו את הגלגל לאחור והסוכן חזר להיות הגורם המשמעותי ביותר", אמר נתיב ז"ל. יהי זכרו ברוך.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email